Обозреватель Криворожский Новости Происшествия Рятувальники евакуювали криворізьких студентів (Фото)

Рятувальники евакуювали криворізьких студентів (Фото)

17-11-2017 09:00 616 0 Происшествия

16 листопада в Центрально-Міському районі було проведено заходи щодо відпрацювання дій на випадок виникнення надзвичайної ситуації, практична частина яких відбулася на базі Криворізького коледжу Національного авіаційного університету по вулиці Туполєва.

Таким чином, спочатку у виконкомі Центрально-Міської районної у місці ради, а потім і в актовій залі самого коледжу відбулися збори екстреної комісії з питань евакуації населення у разі виникнення надзвичайної ситуації, на яких було обговорено можливості і методи евакуації населення із зони можливого ураження чи зараження території в результаті можливих НС.

Після чого було проведено тренувальну евакуацію студентів, курсантів та персоналу навчального закладу, відпрацьовано надання першої допомоги постраждалим. Також на території коледжу було розгорнуто умовний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації, який створюється у випадках виникнення масштабних НС для управління силами і засобами та чіткої координації дій, що є необхідною умовою успішної ліквідації  наслідків надзвичайної ситуації у найкоротші терміни, у разі її виникнення.

Читайте також: Керівництво ДСНС звернулося до батьків

На навчаннях були присутні: керівництво міста та районів міста, а також керівники структур та відомств, які, у разі виникнення надзвичайної ситуації, можуть залучатися до ліквідації її наслідків та евакуації населення з небезпечної зони.

В ході навчань, Криворізький міський голова Юрій Григорович Вілкул вручив начальнику Криворізького міського управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області сертифікати на отримання двох мобільних наметів, розмірами 5х8 та 6х8 метрів; 19 дихальних апаратів на стиснутому повітрі ізолюючого типу, призначених для роботи в непридатному для дихання середовища; а також – 41-ї панорамної маски для підвищення рівня оперативної готовності підрозділів служби цивільного захисту міста до виконання дій за призначенням.

За повідомленням ДСНС України у Дніпропетровській області

Підписуйтесь на канал «Оглядач Криворізький» в Telegram, і будьте в курсі подій свого міста!

Приєднуйтесь до сторінки «Оглядач Криворізький» на Facebook, слідкуйте за оновленнями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео