Обозреватель Криворожский Новости Общество Чому виникає нелюбов та страх клоунів? Пояснюють психологи

Чому виникає нелюбов та страх клоунів? Пояснюють психологи

25-10-2016 16:50 1449 1 Общество

Страх перед клоунами народжується через непередбачуваність їхніх вчинків та несправжність емоцій.

Переконані психологи, які прокоментували цю тему для порталу Health.com.

Доктор філософії, психолог і директор клініки стресу і тривоги North Shore у Північному Ванкувері (Канада) Рамі Надер зазначає, що ми відчуваємо до них недовіру.

Читайте также: «Вел себя как клоун» – родители о председателе Центрально-Городского райсовета

"Ніхто не може бути щасливим постійно. А у клоунів ці штучні намальовані емоції, які насправді не виражають їхні справжні почуття. По суті справи, це все спектакль, і ми це відчуваємо", – пояснює вона.

Доктор філософії, професор психології у Коледжі Нокс Франк МакЕндрю каже, що багато людей також бояться манери поведінки клоунів.

"Люди бояться клоунів, бо вони пустотливі та непередбачувані. До того ж, на відміну від вампірів і привидів, вони дійсно існують, та можуть створити проблеми для вас", – говорить психолог, який довгий час спеціально вивчає жах.

Психолог каже, що люди бояться клоунів, бо вони пустотливі та непередбачувані. Фото kues/Depositphotos

Типовий клоун часто недотепно жартує, обливає водою, кидається тортами, а це все, на думку МакЕндрю, ставить нас у незручне становище та змушує недовіряти, й зрештою викликає тривогу та страх.

Надер також переконана, що неприязнь до клоунів підігріває культура.

"Ви бачите фільм з моторошним злим клоуном, і це може змінити ваше сприйняття клоунів у майбутньому", – говорить вона.

Психолог також уточнює, що підсвідомо страх клоунів можуть провокувати історії пограбувань та нападів, коли злочинці так маскувалися.

Протягом останніх двох місяців з десяток таких інцидентів трапилися у США. У одних випадках "клоуни" намагалися заманити дітей в ліс, у інших – залякували та погрожували ножами.

Доктор Надер радить уникати взаємодії з клоунами, якщо вони вам неприємні, аби не отримувати додаткового стресу.

Цікаво, що після згаданих інцидентів у США, президент Всесвітньої асоціації клоунів Ренді Крістенсен заявив, що жоден професійний клоун не вестиме себе моторошно навмисно.

"Ми об’єднуємо людей, які люблять дітей, прагнуть бути комічними та викликати у людей посмішку. Професіональний клоун ніколи не буде брати участь у чомусь подібному", – сказав він news.com.au

Крістенсен також зазначив, що клоуни асоціації стурбовані тим, що у суспільстві стигматизують клоунів.

Источник:  Українська правда

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Johnf630 10.06.2017 в 10:43 Ответить
Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point. You obviously know what youre talking about, why throw away your intelligence on just posting videos to your site when you could be giving us something enlightening to read? aefdedbbgdke
Топ видео
все видео