Обозреватель Криворожский Новости Общество Как криворожанка страховку в «ПриватБанке» пыталась получить

Как криворожанка страховку в «ПриватБанке» пыталась получить

16-08-2017 14:44 3529 0 Общество

Попытки клиентов «ПриватБанка» получить страховку за полученные в результате недавно пронесшегося урагана повреждения дома, ярко показали: страховать имущество в этом финансовом учреждении, означает не только выбросить деньги на ветер, но и обречь себя на дополнительные проблемы и расходы.

Как пишет в социальной сети Фейсбук жительница Кривого Рога Ирина Перетятько: «#Приватбанк прошу захистити вашого клієнта, клієнта який є рекламою банку вже 7років, клієнта який не користується послугами жодного банку окрім ПриватБанк!!!

Читайте также: Пострадавшие от урагана криворожане получили солидную материальную помощь

"28.06.2017р. на території м. Кривий Ріг, у частині Довгинцівського району сталися складні погодні умови, які супроводжувалися шквалами вітру, буревію та опадами у вигляді крупного граду та дощу." з довідки ДСНС виданій мені згідно заяви. Я свідомо маю чотири страхові угоди у Приватбанку, члени родини ще дві, одна з моїх угод це страхування домоволодіння за адресою вул. Алітна дах якого був пошкодженний у результаті вищевказанних погодних умов.

29.06.2017р. я за тел. 3700 звернулась до банку і була переадресована до страхової компанії де отримала консультацію з приводу необхідних документів для отримання страхового відшкодування який включав - 1)довідку ДСНС, або Гідрометцентру, виписку з довідки ДСНС я навела і додаю її фото, 2)фото ушкодженного даху і це весь перелік. На довідку ДСНС я витратила два дні і в термін два робочі дні надала документи, які мені озвучіли, до відділення Приватбанку.

Читайте также: Пострадавшие от урагана криворожане начали получать материальную помощь

Через 10хв. після відправки документів отримала дзвінок зі страхової з вимогою надати довідку з Гідрометцентру і акт обстеження. Ще за два дні я надала Акт обстеження і під час відвідин відділення оператор повідомила що довідка Гідрометцентру коштує по одній інформації 500грн.,по іншій 100грн. Я мала надію, що це природне явище висвітлине на центральних каналах телебачення і надані, напевне, довідки дозволять страховій долучіти це і до моєї справи, але даремно...

14.08.2017р. зателефонував представник страхової і строго запитав чі я буду надавати довідку, жодних моїх пояснень він не вислухав і до уваги, відповідно, не взяв. Я почала таки займатись тою довідкою. На сайті "Гідрометцентру України" знайшла телефони і зателефонувавши довідалась, що у Кривому Розі, в аеропорту є Гідрометерологічна станція, але її довідка не має юридичного підгрунтя і була переадресована до Дніпровського гідрометцентру. При цьому я поцікавилась - у Києві така довідка коштує біля 120грн.без НДВ тобто біля 150грн. Дніпровський центр запевнив, що довідку я маю отримати у Станції Криворізького аеропорту вартість не зазначіли.

Читайте также: По Кривому Рогу прошелся торнадо (Фото/Видео)

Зідзвонившись зі Станцією в аеропорту зясувала порядок отримання довідки і рахунок на 432грн. фото рахунку додаю. Так от вартість» довідки вже окрема історія, а Приватбанк я таки хочу попросити уникнути тієї формальності - довідка Станції розташованої за 40-50км від мого будинку, за шалені для пенсіонера гроші у 432грн + проїзд 200грн. бо тільки на таксі - от кому це потрібно!!!

Або зобов'язати страхову компанію отримати довідку. А вже так для загалу, для Депутатів хочу навести - уявіть десь 200 постраждалих домоволодінь виявилися свідомо застрахованими і пішли по ті справки то це 100000грн.чі що... І взагалі - Державна установа- Гідрометслужба- яку утримують платники податків, тоб то хай вже не я, але мої діти... Ви всі!!! Ну що це за маячня, Люди? В нас група Депутатів займалась проблемами утримання КЗ Аеропорт, то от там ще є Гідрометіостанція з довідками за 432грн. папірець, що констатує очевидний факт!»

В итоге создается впечатление:

  1. Сотрудники «ПриватБанка» будут и дальше выдумывать все новые и новые причины для того, чтобы не выплачивать страховку как можно дольше, а то и вовсе найти повод, чтобы отказать клиенту.
  2. Стоимость злополучной справки из местной гидрометеостанции взята что называется «с неба». Ведь ни каких дополнительных исследований или замеров она не потребовала. Сотруднице необходимо было всего лишь написать несколько предложений с констатацией уже зарегистрированного факта. Так неужели это стоит 432 гривни?

А теперь вопрос: есть ли смысл тратить деньги на страховку в «ПриватБанке»? Я думаю, ответ очевиден.

Анна Коваль

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео