Обозреватель Криворожский Новости Общество Криворізький Арселор перший у ТОП-100 підприємств-забруднювачів

Криворізький Арселор перший у ТОП-100 підприємств-забруднювачів

10-07-2017 16:56 1300 0 Общество

Міністр екології і природних ресурсів України Остап Семерак на своїй сторінці в Фейсбуці оприлюднив новий рейтинг «ТОП-100 основних підприємств забруднювачів». Рейтинг складено за новою методикою, але в ньому є чимало підприємств зі старого списку.

Читайте также: На криворожских тополях выросли огромные листья (Фото)

У трійці лідерів забруднювачів атмосферного повітря – АрселорМіттал Кривий Ріг (273 тис. тонн на рік), ММК ім. Ілліча (178 тис. тонн) і Бурштинська ТЕЦ (168 тис. тонн). Водні об’єкти найбільше забруднюють Меткомбінат Азовсталь (140 млн. м3), Дніпровський меткомбінат (71 млн. м3) і Запоріжсталь (54 млн. м3).  

«Іронія в тому, що власники та менеджмент цих підприємств можливо, і мають можливість пити чистішу воду чи їсти вирощені за особливими технологіями продукти, але точно не ходять у протигазах і дихають тим же повітрям, що і всі ми», – написав міністр.
Читайте также: Вчера в Кривом Роге горели лужи

Перша трійка утворювачів відходів: Північний ГЗК – 64,5 млн. тонн, Центральний ГЗК – 55 млн. тонн, Інгулецький ГЗК – 47 млн. тонн (всі – Кривий Ріг).

«Якщо комусь здається, що головна проблема України – побутові відходи, то промислових відходів за рік продукується у кілька разів більше. Наприклад, той же «Азовсталь» за рік утворює майже на 25% більше промислових відходів, ніж 4-6 млн. жителів Києва продукують побутових відходів», – зазначив Остап Семерак. 
Читайте также: Днепропетровская область возглавила пятерку самых загрязненных областей Украины

За допомогою нового рейтингу Мінприроди перегляне ідеї і механізми впливу на власників підприємств щодо питань довкілля, продовжить екологічне кредитування підприємств та реалізує загальнодержавний он-лайн моніторинг забруднювачів.  

Джерело: EcoTown.com.ua

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео