Обозреватель Криворожский Новости Общество Опалювальний сезон. Запитання читачів-2

Опалювальний сезон. Запитання читачів-2

27-10-2016 10:48 723 0 Общество

"Я втратив роботу та вимушено став «злісним неплатником» за комунальні послуги. Наразі маю серйозні борги перед комунальниками, понад 5000 гривень. Не відмовляюсь їх сплачувати. Чи є можливість їх реструктуризувати без відключення моєї квартири від комунальних послуг та без сплати пені та штрафів?"

Відповідає юрист партії «Відродження» Анастасія Янковець.

Читайте также: Опалювальний сезон. Запитання читачів-1

«Для цього вам необхідно звернутись безпосередньо до підприємств, що постачають вам комунальні послуги, та укласти з ними договір про щомісячне рівномірне погашення реструктуризованої заборгованості і своєчасну сплату поточних платежів за житлово-комунальні послуги, як це передбачено Законом України «Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію».

Заборгованість за комунальні послуги реструктуризується на термін до 60 місяців (5 років) – у залежності від суми боргу та рівня ваших доходів на дату реструктуризації.

На період погашення реструктуризованої заборгованості загальна сума платежів, що вносяться громадянами на оплату поточних платежів та платежів по погашенню реструктуризованої заборгованості, не повинна перевищувати 25 відсотків доходів, що визначаються при нарахуванні субсидій для працюючих громадян, і 20 відсотків – для пенсіонерів та інших осіб, які отримують будь-які види соціальної допомоги».

Надсилайте ваші звернення на електронну адресу партії vidrodzhennya.group@gmail.com, у темі листа вкажіть «Пережити зиму».

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео