Обозреватель Криворожский Новости Общество Проект українців уперше виграв битву стартапів у Сан-Франциско (ВІДЕО)

Проект українців уперше виграв битву стартапів у Сан-Франциско (ВІДЕО)

19-09-2016 16:46 871 0 Общество

Вперше в історії стартап, заснований українцями, став переможцем битви Startup Battlefield, який щороку відбувається у Сан-Франциско.

Платформа Mobalytics, засновниками якої є українці Богдан Сучік і Микола Лобанов, отримала кубок Disrupt і чек на 50 000 доларів, йдеться на TechCrunch.

Mobalytics – це тренер для геймерів, за допомогою якого вони можуть дізнатися про свої слабкі місця і сильні сторони.

Додаток представили на Startup Battlefield, де він підкорив журі з технологічних компанійNextEvYouTube і TechCrunch.  До стартапу долучився і партнер родом з Лівану, співзасновник Амін Ісса.

Спершу Mobalytics обслуговував гравців популярної онлайн-ігри "League of Legends". Коли геймери вирішували перейти на новий рівень професіоналізму, вони шукали тренера, однак не кожен міг собі це дозволити.

Натомість, український стартап дає доступну аналітику незрозумілої для гравців інформації. В аналітичних даних враховуються бали умінь і навичок персонажа, сила магії, рівень, прохідність карт, дані про суперників та інші показники.

Надалі Mobalytics планує охопити ігри OverwatchDOTA 2 і Counter-Strike, пише ain.ua.

"Мене досі переповнюють емоції, вся команда дуже рада цій перемозі, і тепер ми плануємо ще сильніше натиснути і запустити повноцінну версію продукту до кінця WorldChampionship. Всі гроші плануємо пустити на розробку продукту. Точніше сказати, на доопрацювання", – розповів Богдан Сучік.

Источник: Українська правда

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео