Обозреватель Криворожский Новости Происшествия «Севертранс» откупил водителя, совершившего ДТП

«Севертранс» откупил водителя, совершившего ДТП

12-07-2017 10:26 1662 0 Происшествия

11 января этого года водитель маршрутки № 210, несясь по заснеженному проспекту Гагарина, врезался в заднюю левую часть легкового авто, на заднем сидении которого находилась женщина с семимесячным ребенком.

Как пишет в социальной сети Фейсбук сама участница ДТП Любовь Волошина: «"Ми повертали з пр. Гагаріна на Єсєніна в сторону Сільпо. Пропускали зустрічний транспорт з увімкненим поворотом. Дякувати Богу, нога чоловіка була на тормозі, коли нам в задню ліву частину машини своєю передньою правою частиною в'їхала 210-маршрутка. Наш автомобіль не вилетів на зустрічну смугу, а посунувся, його розвернуло на 90 градусів. Ми в шоці, (якби їхали на жигулях то ні мене ні моєї дитини вже не було, маса маршрутки, забитої вщент людьми плюс швидкість...) Із зупинки прибігли люди які бачили аварію. Вони розповіли, що водій маршрутки на шаленій швидкості обганяв одну за одною маршрутки і автомобілі в погоні за 5 гривень. В черговий раз пішовши на обгон, загравшись, він в'їхав в нас... В стоячий автомобіль... Визвали патрульних, склали протоколи, свідчення свідків, надали відео з нашого відеорегістратора. Після перегляду відео(водій маршрутки відмовився надати відео зі свого регістратора) у водія маршрутки за кермом якої був Сербай Сергій Юрійович, забрали водійські права».

Читайте также: За предъявленные документы – мордой в кузов. В Кривом Роге продолжается полицейский беспредел (Видео)

Читайте также: «Вся правда о спланированном нападении работников полиции на водителя в Кривом Роге» (ВИДЕО)

А дальше начало твориться нечто странное и не поддающееся разумному объяснению. По словам Волошиной: «Менше ніж за тиждень мав відбутися суд. Нам ніхто не повідомляє... Їдемо самі... В Саксаганський суд. Справи немає... Їдемо до патрульної служби і нас направляють до Дзержинського суду. Там кажуть, що це не їх справа, будуть повертати... Майже три місяці наша справа подорожувала. Зараз я думаю, що не випадково. Нас так ніхто і не повідомив, свідків не викликали. Ми їздили в суд як на роботу, щоб не пропустити засідання. Зі свідками я зв'язувалась і повідомляла час і дату суду. Перше засідання перенесли, щоб минуло три місяці. В суді Сербай підтверджує, що пішов на обгон, потім кілька разів міняв свої свідчення за настановою адвоката Голуба. На засіданні суду адвокат "Севертранса" подає відредаговане відео без дати і часу і суддя Гринь Н. Г. Саксаганського районного суду м. Кривий Ріг його приймає, як доказ. Потім обвинувачений подає на екпкртизу, яку проводить судовий експерт О. В. Чернецький м. Кривий Ріг, опираючись не на факти і свідчення свідків, а взявши за основу відредаговане відео Сербая і його свідчення. Коли поставили під сумнів об'єктивність експерта, суддя Гринь Н. Г. відмовив у проведенні нової експертизи і визнав Сербая невинним... Паралельно через чотири місяці після аварії мого чоловіка визиває ст. інспектор з ОД відділу розшуку в м. Кривий ріг ДТП ст. лейтенант поліції Коваленко Андрій Володимирович, складає на мого чоловіка протокол і забирає в нього права. Тикає йому і погрожує, що він вважає, що це наша провина і він особисто це доведе... Ждемо другого суду... Готуємося до апеляції без особливих ілюзій... Хай хоч ще проплатять всім і вся... Тепер сижу і рахую... Вартість ремонту нашого авто приблизно сімдесят тисяч гривень. По кругу стільки учасників цього процесу, "працю" яких треба оплатити...»

Задается вопрос: неужели для столь серьезной и небедной организации, как ОАО «Севертранас» дешевле оказалось «оплатить» услуги суда и сотрудников полиции, чем за свой счет отремонтировать поврежденное их водителем авто? Вероятнее всего, нет. Просто, как выразилась пострадавшая, важнее было доказать всему Кривому Рогу, что их фирма – это «хазяїн доріг", якому можна порушувати правила, летіти на шаленій швидкості по гололоду, іти на обгон на перехресті, перед самісіньким пішоходним переходом, він може розтрощити вашу машину і вони все "порішають".

 

Дарья Лебедева

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео