Обозреватель Криворожский Новости Общество Власна церква та три елітні будинки. Декларації суддів Дніпропетровської області (ВІДЕО)

Власна церква та три елітні будинки. Декларації суддів Дніпропетровської області (ВІДЕО)

15-11-2016 15:51 570 0 Общество

Суддя Господарського суду Дніпропетровської області Наталія Петренко, окрім колекціонування нерухомості, відома затриманням на хабарі в 2008 році та святкуванням в 2009-у році ювілею в Ялті, де виступали Олег Газманов та Вєрка Сердючка.

Як зазначено у розслідуванні PROSUD, згідно з деклараціями про доходи та витягами з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, суддя Петренко володіє будинком площею 457 кв. м з власною церквою. Будинок є подарунком, вартість якого у 2007 році оцінили у понад 1 млн грн.

Читайте також: Судья, которая живет в машине

Окрім будинку суддя має дві квартири площею 155 кв. м та 66 кв. м. У держреєстрі зареєстрована одна з них, розташована на набережній Дніпра. Також суддя володіє земельною ділянкою в Ялті.

Читайте також: Кто из Криворожских судей ездит на Лексусе?

Декларує Петренко "інше нерухоме майно" загальною площею більше 300 кв. м та п'ять гаражів. У деклараціях за 2013 та 2014 роки основним доходом судді та членів її родини з п'яти осіб є заробітна плата. Чоловік судді Наталії Петренко — Ігор Петренко — також працює суддею Господарського суду Дніпропетровської області.

Читайте також: Декларация судьи, покрывающего скандальную Ирину Брылькову

Згідно з декларацією, у Ігора Петренка є дві земельні ділянки, будинки площею 287 кв. м та 384 кв. м і квартира на 64,3 кв. м. У Державному реєстрі зафіксований будинок судді Петренка на 287 кв. м у передмісті Дніпра, смт. Ювілейному. Другий будинок з'явився у власності судді через рік після придбання першого, у 2007 році.

Читайте також: Вершить суд будут без юридического образования

Джерело: stopcor.org

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео