Обозреватель Криворожский Новости Эстонские новости Член партии «Сила Людей» высказался в поддержку гаремов

Член партии «Сила Людей» высказался в поддержку гаремов

21-08-2017 10:22 1094 0 Эстонские новости

На прошлой недели верный муж и семьянин, отец двоих сыновей член партии «Сила Людей» Сергей Мокряков заявил, что в принципе одобряет и семью нетрадиционную.

Трудно сказать, правда это или всего лишь заигрывание с определенной частью электората, но Сергей Мокряков очень даже поддерживает геев и лесбиянок, а также так называемую «шведскую семью» (М+Ж+М или Ж+М+Ж). Приведу часть дискуссии, на днях развернувшейся в социальной сети Фейсбук:

Читайте также: В Кривом Роге уличный проповедник агитировал против гомосексуализма (Видео)

Олег Подкопаев: «Треба з повагою ставитися до вибору інших. Якщо я не поважаю геїв - мою думку треба поважати з точки зору толерантності».

Сергей Мокряков: «Але це не означає, що геї мають до неї дослухатись. Вони так само працюють, сплачують податки, купляють за свої гроші квартири в яких хочуть жити так, як вважають за потрібне, не чіпаючи тебе»,  «закон вже не забороняє кохатись кому завгодно і як завгодно. І жити разом не забороняє в будь яких статевих поєднаннях. Але менш з тим ти чомусь маєш більше прав, ніж ті люди, які хочуть житии»  и дальше: «Таке вузьке визначення родини в законодавстві порушує права багатьох людей. Воно не має враховувати лише твої бажання». А вот еще: « є право всіх громадян обрати собі того партнера, з яким їм подобається жити. Для тебе це право закриіплено в законі, для геїв ні.» И вот « якщо тебе ковбасить від одностатевого шлюбу, але суть в тому, щоб дати їм ті самі правові механізми, якими користуєшся ти», «ти забороняєш укладати одностатеві шлюби. Принаймні проти таких законодавчих змін».

Читайте также: На «Марше равенства» в Киеве засветились шахтеры Кривбасса (Видео)

Олег Подкопаев: «Тобто двом збоченцям можно укладати шлюб, щоб їх права не порушувались, а одному збоченцю ніззя і нічо шо права. А трьом чи більше за взаємною згодою?

Сергей Мокряков: «ну от коли коза зможе отримати посвідчення особи, якийсь документ про громадянство і підтвердити свою згоду на шлюб, тоді ця розмова матиме сенс. Бо якщо нема взаємної згоди ми нп иожемо кпзати про рівність прав, як би це не було сумно для тебе.

Читайте также: 7 негативных последствий пропаганды гомосексуализма для Украины

Олег Подкопаев: «три чоловічі особи з посвідченням особи, з документом про громадянство і підтвердженням згоди на шлюб можуть за твоею думкою укласти шлюб?»

Сергей Мокряков: «та мені пофіг скільки їх. Хоч десять, хай укладають, якщо згода взаємна»

Читайте также: Ну, началось! В Киеве состоялась первая регистрация гей-семьи

Олег Подкопаев: «Тобто ти за багатоженство (чи ...мужество)?

Сергей Мокряков: «Якщо люди згоднв жити гаремом - в чому проблема? Це було традиційно в дохристианські часи в нащих краях, до речі».

Читайте также: В Кривом Роге появились мормоны

Я не стану комментировать вышесказанное. Лишь процитирую слова второго участника диалога, депутата Центрально-Городского райсовета Олега Подкопаева: «Золота ви наша людина, Сергію Ілларіоновичу. Нехай на наступних виборах за вас проголосують всі геї та гареми».

Наталья Филимоненкова

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео