Обозреватель Криворожский Новости Общество Експеримент блогера над дітьми наробив багато шуму (Відео)

Експеримент блогера над дітьми наробив багато шуму (Відео)

16-02-2018 13:29 1136 0 Общество

Соціальний експеримент Кобі Персіна, відомого YouTube-влогера, підтвердив: діти легко згодні зустрітися з незнайомцем з Інтернету! Не вірите?

Батьки Даніеля (12 років), Саманти (13 років) та Саші (14 років) також були впевнені у своїх дітях, а потім були шоковані, як легко вони дали номер телефону і погодилися зустрітися. В деякий випадках, дочки навіть відчиняли двері незнайомцям, сідали у машини, приходили на зустрічі.

Для експерименту про приховані небезпеки соціальних медіа Кобі заздалегідь попередив батьків дітей. Він створив фальшивий профіль у Snapchat, щоб заманити їх дітей на зустріч з ним. Нагадаємо, Снапчат - мобільний додаток для обміну повідомлень, фото і відео. На початку 2017 року вже мав 160 мільйонів активних користувачів щодня. Таким чином Кобі подружився з 3-ма дітьми. Дивовижно, але через 2 дні нові друзі погодилися на зустріч з незнайомою людиною.

Читайте також: 10 причин забрати у дітей телефони і планшети

За допомогою програмного забезпечення mSpy батьки переглянули всі чати, які нещодавно мали діти, а після того як «піймали» їх розказали про експеримент провели серйозну розмову.

Слід зазначити, хоча Снапчат - один з найпопулярніших додатків для спілкування серед підлітків, його також використовують для секстування (надсилання повідомлень чи фотографій із натяками на секс).

Зірка YouTube у своєму проекті звертає увагу батьків та дітей на небезпеку в інтернеті. Пропонуємо подивитися відео.

Джерело: Служба порятунку дітей

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео