Обозреватель Криворожский Новости Общество «Кривбаспроводопостачання» знову зливає шахтні води в Саксагань (Фото)

«Кривбаспроводопостачання» знову зливає шахтні води в Саксагань (Фото)

28-04-2017 11:08 506 0 Общество

Місцеві активісти встановили повторний факт скидів забруднюючих речовин в річку Саксагань. Про це повідомляє громадська спілка «Екологічна рада Криворіжжя».

«Навесні минулого року на березі річки Саксагань в районі зупинки "Інтернат" місцевими активістами було виявлено трубу, з якої потужним потоком незрозуміла рідина зливалася в ставок, який безпосередньо з'єднаний з річкою Саксагань. Ми знайшли "хазяїна" цієї труби. Ним виявилося ДП "Кривбаспроводопостачання".

Читайте также: Кривой Рог на грани экологической катастрофы. Три района и несколько шахт могут очень скоро оказаться под водой

Як пояснило керівництво підприємства, через цю трубу здійснюється скидання води з водогону, по якому шахтні води перекачуються в хвостосховище ПАТ "Північний ГЗК" в разі виникнення аварійних ситуацій на водогоні. Звісно, таке скидання здійснюється несанкціоновано і незаконно, і, зважаючи на жахливий стан трубопроводів, відбувається досить часто.

Нагадаємо, що вміст солі та хлоридів в шахтних водах перевищують нормативні показники в 40-60 разів Тоді керівництво ДП "Кривбаспромводопостачання" запевнило, що аварійну ділянку водогону буде замінено і таких скидів більше не буде. Але на початку квітня цього року під час комісійного обстеження водоохоронних зон Тернівського району ми відвідали місце несанкціонованого скиду і побачили свіжі сліди нещодавнього зливу.

Читайте также: Речка Старая Саксагань снова загнивает. Зачем было тратить миллионы?

Отже, якщо до керівництва ДП "Кривбаспроводопостачання" по-доброму не доходить, то нехай тепер з підприємством робираються відповідні органи. Факт наслідків скидання зафіксовано і прикладено до Акту перевірки і на підприємство направлено відповідний запит. Чекаємо на результат, але цього разу жодним обіцянкам віри не буде» – їдеться у повідомленні.

Віктор Короп

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео