Обозреватель Криворожский Новости Общество Криворізьким рятувальникам вручили новий пожежний автомобіль (Фото)

Криворізьким рятувальникам вручили новий пожежний автомобіль (Фото)

17-03-2018 09:50 896 0 Общество

16 березня на базі Криворізького міського управління по вулиці Леоніда Бородича відбулися урочисті заходи з нагоди вручення криворізьким рятувальникам нового пожежного автомобіля МАЗ та 10 комплектів якісного нового одягу поженого-рятувального для виконання оперативних завдань, в тому числі пожежні каски та чоботи.

Техніку та спорядження рятувальникам презентували в рамках програми переоснащення Державної служби України з надзвичайних ситуацій. На заходах були присутні заступник начальника Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Горбачьов Едуард Васильович, заступник Криворізького міського Голови Катриченко Олександр Володимирович, начальник Криворізького міського управління та 3 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Сутула Ігор Миколайович та Єрешко Геннадій Сергійович відповідно, керівники та особовий склад державних пожежно-рятувальних підрозділів міста та представники засобів масової інформації.

Читайте також: Криворізькі рятувальники ліквідовують пожежу на складі лісоматеріалів (Фото)

Новий пожежний автомобіль буде поставлено в оперативний розрахунок 12 державної пожежно-рятувальної частини, розташованої в Покровському районі міста.

За повідомленням прес-служби ДСНС в Кривому Розі

Підписуйтесь на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram і Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео