Обозреватель Криворожский Новости Общество Криворіжанку Людмилу Чеботарь називають «Карлсоном» (Відео)

Криворіжанку Людмилу Чеботарь називають «Карлсоном» (Відео)

20-10-2017 09:15 3090 1 Общество

Людмилі Чеботарь майже сорок. Ледь не половину життя має статус безпритульної й мешкає… під дахом багатоповерхівки.

Людмила Чеботарь, мешканка Кривого Рогу: «20 лет я так живу. Поначалу было тяжело, страшно, обидно, больно, а сейчас уже мне все равно, если честно».

Мати відмовилася від доньки одразу після народження. Ростили та виховували інтернат, училище та гуртожиток від взуттєвої фабрики, звідки дівчину виселили. А далі — доросле життя. І сумний досвід стосунків із чоловіками.

Людмила Чеботарь, мешканка Кривого Рогу: «Ну, в основном по мужикам я жила, по квартирам, но их сейчас уже и в живых нету, в основном меня судьба сталкивала с алкашами».

Читайте також: Через криворожскую ночлежку отмыли 200 тысяч гривен за охрану, которой нет

Зріст у Людмили півтора метри, тож по «апартаментах» на технічному поверсі висотки жінка пересувається навіть не пригинаючись. Електрики провели їй світло, а взимку обійстя обігрівається трубами опалення. Люся має навіть хатню тваринку:

«Это моя Маркизочка, я её забрала с с улицы, кормлю её, вон там еда её. А это моя постелька, моя постелька».

Жінка заробляє на хліб прибиранням під’їздів і переконує, що ніколи не рилася у смітті та не жебракувала. Ходить виключно у чоловічому одязі. Так їй зручніше та безпечніше. Тож знайомі називають жінку «Карлсоном».

Ольга, знайома Людмили: «Чистенькая, купается она, от неё ни запаха, ничего нет, не пьет.  Ей надо было добиваться, чтоб ей жилье дали, она этого не сделала вовремя».

Читайте також: Депутат Криворожского горсовета попал в ночлежку (Фото)

2017-го Людмила зареєстровувалася в будинку нічного перебування, але там, де панують суворі закони безхатченків, жити не хоче. Соцпрацівники порадили жінці-інваліду стати на квартирний облік, але вона цього не зробила.

Тетяна Панаснко, соцпрацівник Криворізького будинку нічного перебування: «Нам неизвестно что хочет Чеботарь дальше. Пенсия начислена, в следующем месяце она может ей воспользоваться».

За законом, кімнати в гуртожитках можна приватизувати лише після п’яти років безперервного проживання в них. Нині у Кривому Розі вільних місць практично немає. Чи буде у Людмили коли-небудь власне житло, чи так і доживатиме віку під дахом багатоповерхівки — залежить лише від неї.

Читайте також: Как 25-летняя девушка помогает десяткам бомжей

Автор — Артур Терещенко

Камера — Олександр Самсонов

Джерело: 9-channel.com

Приєднуйтесь до групи «Оглядач Криворізький» на Facebook, слідкуйте за оновленнями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Анна 21.10.2017 в 09:24 Ответить
сейчас, при желании, гарантировано купить жилье в селе, от 3-10 тысяч гривен..Возделывание огорода -безбедная жизнь..
Топ видео
все видео