Обозреватель Криворожский Новости Общество Криворожский Дворец спорта превратился в «потемкинскую деревню» (Фото)

Криворожский Дворец спорта превратился в «потемкинскую деревню» (Фото)

23-03-2017 20:31 757 0 Общество

Говорят, что даже на Солнце есть пятна, а у Луны темная сторона. Еще одну «темную сторону» обнаружил депутат Терновского райсовета Константин Чухно прямо напротив здания Терновского райисполкома возле стадиона дворца спорта с красивым названием «Северное сияние».

На своей страничке в Фейсбук он пишет: «Я знав, що наше місто славиться «Потьомкінськими дерєвнямі» на кшталт смітника за зупинкою, чи пофарбованих з боку «червоної лінії» будинків, але те що я побачив сьогодні вразило мене…

Я розумію, що масовий спорт ніхто не фінансує. Вірніше. Я НЕ РОЗУМІЮ! Але можна хоча б підтримувати в належному стані спортивні споруди та територію стадіону? Невже за високим забором, зовсім недалеко від трибун повинна роками лежати купа сміття?

Зі слів людей, які тренуються на стадіоні та щодня спостерігають це неподобство, час від часу там влаштовують смердючі пожежі. Але настав той час, що злежане листя вже навіть горіти не хоче. Нас привчили вже до того, що ми на суботниках прибираємо балки, «безхозні» парки та сквери. Тепер «бесхозним» став і стадіон».

Читайте также: С 23 марта в Кривом Роге начинаются субботники

По предположению Чухно, причиной массового превращение окраин стадиона в свалки служит то, что окна чиновничьих кабинетов выходят именно на «парадную сторону» «Северного сияния». Потому мусор им не воняет, и глаз не раздражает.  А если не воняет и не раздражает, то к чему его убирать?

Дарья Лебедева

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео