Обозреватель Криворожский Новости Общество Криворіжці сплачують за Інтернет по QR-кодам

Криворіжці сплачують за Інтернет по QR-кодам

26-04-2017 14:31 646 1 Общество

Технології спрощують життя. Тепер для оплати мандрів Всесвітнім павутинням за посередництвом інтернет-провайдерів «Altair» та «Гранд Телком» криворіжці можуть скористатись QR-кодом.

«Раніше клієнтам цих компаній були доступні так шляхи оплати, як банківські каси, термінали самообслуговування, інтернет-банк Приват24 та сайт Нова-Ком, – говорить керівник Бізнесу платежів і переводів Криворізької філії ПриватБанку Олена Чуплак. – Зараз же, щоб провести оплату за доступ в Інтернет, достатньо просто відсканувати QR-код. Декілька секунд – і справу зроблено».

Читайте також: Криворожанам стали приходить вдохновляющие письма от национализированного «ПриватБанка»


QR-код для разової оплати місяця користування інтернет-трафіком розміщений в особистому кабінеті клієнта на сайтах компаній. Для оплати користувачу треба лише  відкрити на своєму смартфоні мобільний додаток Privat24 та відсканувати QR-код на сайті свого провайдера. Далі, після обробки двомірного коду, обрати картку, з якої перераховуватимуться кошти. І оплату проведено. 

Процедура максимально зручна і швидка. Не зважаючи на те, що подібний метод оплати став доступний криворіжцям не так давно, за послуги інтернет-провайдера «Altair» за допомогою QR-код розрахувалось вже більше 500 клієнтів.

За повідомленням

прес-офісу Криворізької філії ПриватБанку

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

DeweyGak 02.07.2017 в 11:25 Ответить
If you have a desire to learn how to earn from $ 500 per day and work only for yourself, then write to us at email: admin@makemoneyonline.universalxyzdom.xyz
Топ видео
все видео