Обозреватель Криворожский Новости Происшествия На криворожских «свободовцев» заведено уголовное дело (Фото)

На криворожских «свободовцев» заведено уголовное дело (Фото)

14-10-2017 07:38 948 0 Происшествия

Акция протеста против загрязнения криворожского воздуха выбросами комбината «АМКР», проходившая 30 сентября, закончилась уголовным делом.

Как пишет в социальной сети Facebook один из организаторов мероприятия, экс-кандидат в мэры Кривого Рога от партии «Свобода» Олег Бойченко: «Криворізьке відділення поліції ГУНП в Дніпропетровської області, таки завело на активістів кримінальне провадження (за попередньою інформацією) по факту хуліганства.

Зрозуміло, що справу притягнуто за вуха і юридичну тяганину активісти виграють, але той факт, що керівництво заводу опустилось до рівня наклепів та погроз свідчить лише проте, що промисловий гігант просто відмовляється вирішувати питання з наднормовими викидами шкідливих речовин в атмосферу міста в цивілізований спосіб, і все переводить на рейки тотального тиску та залякування громадськості.

Читайте также: Криворожский мэр подыграл «Арселору»?

Але патріоти ніякого тиску не бояться і будуть надалі робити все можливе аби змусити «Арселор» дотримуватися чинного законодавства України».

Напомним, что в этот день перед домом в поселке Кудашево, где живет Генеральный директор и высшее руководство промышленного гиганта активисты с плакатами « Досить труїти Кривий Ріг! Досить вбивати наші родини!» жгли шины, дабы дать возможность топ-менеджерам комбината подышать тем воздухом, которым по их вине дышат криворожане.

Читайте также: В Кривом Роге пройдет экологический митинг

Далее, по словам Бойченко: «Менеджерами підприємства які там проживають, було повідомлено органи правопорядку, що у мітингувальників з собою окрім шин була ще й зброя. Після чого поліція вельми прискіпливо обшукала учасників акції на предмет носіння зброї (будь чого аби пришить), проте жодних заборонених предметів не було виявлено».

Очень хотелось бы знать, почему на факт отравления целого города правоохранительные органы упорно закрывают глаза, а вот на людей, мирно отстаивающих свое право дышать чистым воздухом, спешат завести уголовное дело?

Дарья Лебедева

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео