Обозреватель Криворожский Новости Общество Нардеп обвинил Юрия Вилкула в преследовании инвалидов

Нардеп обвинил Юрия Вилкула в преследовании инвалидов

06-02-2018 13:46 1072 0 Общество

Ситуацией с оштрафованной за мусор в холле Криворожского горисполкома девушкой-инвалидом заинтересовался народный депутат Украины Виталий Куприй.

Напомним, в ноябре прошлого года активистка движения за права людей с ограниченными возможностями Елена Перелет без решения суда и якобы с санкции криворожского городского головы Юрия Вилкула была оштрафована на 750 гривен за то, что колеса ее инвалидной коляски  оставили грязные следы на полу исполкомовского холла.

Читайте также:За грязный пол в исполкоме оштрафовали инвалида (Видео)

Узнавший об инциденте депутат Верховной Рады Виталий Куприй в социальной сети Facebook  так прокомментировал ситуацию: «Мер Кривого року Юрій Вілкул намагається оштрафувати громадську активістку за те, що вона заїхала до міськради на інвалідному візку в сиру погоду!...

Вчора на прийомі пані Олена повідомила мене про те, що влада вирішила помститись їй за активну громадянську позицію.

Восени вони заїхала у сиру погоду до будівлі міської ради, але на виході її вже чекали поліцейські з вимогою встати (що до неї є фізично неможливим) і вимити підлогу, на якій залишились сліди від інвалідного візка. А пізніше представник виконкому завітав до неї додому і пригрозив мером від Опоблоку Юрієм Вілкулом якщо вона не сплатить 750 грн. штрафу!

Вимагаю у Вілкула зупинити цькування людей з обмеженими фізичними можливостями, забезпечити їх будинки, а також будинки органів влади, належними пандусами. А від начальника поліції провести службове розслідування і притягнути до дисциплінарної відповідальності поліцейських, які порушили права Олени, а також відкрити кримінальне провадження і притягнути до відповідальності підлеглого Вілкула, який вимагав 750 гривень штрафу.

P.S. Завітавши до міського Укропу Олена Переліт не тільки отримає правову допомогу, а вже поїхала додому на новому інвалідному візку європейської якості. Дякую Микола Колесник».

Так что, похоже, криворожские власти еще не догадываются, с кем связались, а так же, сколько и перед кем им придется извиняться и оправдываться за свое недостойное поведение.

Дарья Лебедева

Подписывайтесь на «Обозреватель Криворожский» в вашем Telegram и Facebook. Следите за обновлениями и будьте в курсе событий своего города

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео