Обозреватель Криворожский Новости Общество Одіозний голова профспілки Арселору звільнився з посади

Одіозний голова профспілки Арселору звільнився з посади

19-08-2017 11:28 1644 0 Общество

Юрій Бобченко від сьогодні вже не є головою однієї з найбільших в Україні первинних профспілкових організацій, яка працює на ПАТ «АрселорМітал Кривий Ріг».

Як повідомив сайт первинної організації Профспілки металургів і гірників України, 18 серпня відбулося  засідання профкому, на якому було розглянуто і задоволено заяву Юрія Вікторовича Бобченка про звільнення за власним бажанням з посади голови, яку він обіймав фактично ще з радянських часів.

Читайте також: На «Арселоре» поссорились профсоюзные боссы

Юрій Бобченко подякував членам профкому і всім запрошеним на засідання представникам профактиву за багаторічну спільну роботу у захисті інтересів трудового колективу підприємства і повідомив про перехід на роботу до ФПУ.

Юрій Бобченко і голова криворізького міськкому ПМГУ Анатолій Макаренко, який також брав участь у засіданні, висловили думку, що профспілкову організацію найбільшого підприємства міста  гідна очолити Наталія Маринюк, котра до цього працювала на посаді першого заступника профкому ПО ПМГУ АМКР.

Читайте також: Независимый профсоюз «АрселорМиттал Кривой Рог» обратился к руководству предприятия с обвинениями

За повідомленням сайту, члени профкому підтримали запропоновану кандидатуру й обрали Наталію Миколаївну Маринюк головою профспілкового комітету ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Отже, в профспілковому русі колишньої «Криворіжсталі», а нині – АМКР, змінилася ціла епоха, що простягалася від радянської профспілки – так званої школи комунізму, до сучасних профспілок західного зразка. Принаймні такими, напевно, прагнуть стати сім профспілкових організацій, у тім числі й ПО ПМГУ, що тепер працюють на гігантському гірничо-металургійному підприємстві, яким є наразі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Читайте також: КАЛОНоскопия от Парамжита

На фото Юрій Бобченко (в центрі) 

Джерело: Український час

Приєднуйтесь до групи «Оглядач Криворізький» на Facebook, слідкуйте за оновленнями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео