Обозреватель Криворожский Новости Общество Опалювальний сезон. Запитання читачів-1

Опалювальний сезон. Запитання читачів-1

21-10-2016 16:05 635 0 Общество

"Наша родина орендує житло. Чи маємо ми право на отримання субсидії? Які документи в такому випадку необхідно надати в органи соціального захисту населення?"

Так, дійсно, в окремих випадках місцеві органи влади можуть прийняти таке рішення – після утворення ними спеціальної комісії та складання акта обстеження матеріально-побутових умов вашої родини.

Тобто, щоб скористатися правом на отримання субсидії, орендарі житла повинні підтвердити факт проживання в орендованій квартирі (таким підтвердження є договір оренди) і оплачувати житлово-комунальні послуги. Для призначення субсидії ви повинні звернутися в орган соціального захисту населення за місцем проживання та подати такі документи: заяву про призначення житлової субсидії; декларацію про доходи і витрати; договір найму (оренди) житла. Важливо, щоби договір найму (оренди) житла відповідав умовам ст. 810-826 Цивільного кодексу України. Зокрема, документ повинен бути викладений у письмовій формі. Також у договорі найму (оренди) житла мають бути вказані особи, які проживатимуть із наймачем.

А далі – правила однакові для всіх. Субсидія не призначається, якщо будь-хто з осіб, які фактично проживають разом із вами в орендованому житлі, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії здійснив одноразову покупку на суму понад 50 тис. гривень.

Відповідь надав юрист юридичного центру "Відродження".

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео