Обозреватель Криворожский Новости Общество Переведення працівників «Водопостачання» на «Водоканал» може виявитися брехнею

Переведення працівників «Водопостачання» на «Водоканал» може виявитися брехнею

19-12-2017 13:37 1397 0 Общество

Обіцяне Генеральним директором ГП «Кривбасводопостачання» Єгором Прокопчуком переведення більшої частини працівників підприємства до КП «Кривбасводокнал» може виявитися брехнею.

Як пише у Facebook активіст Артем Морока: «Від 16-го грудня величенькі рухи почнуться в "Кривбаспромводопостачанні". Як багатьом вже відомо, державне "КПВП" віддають в аренду на 10 років збитковому і вмираючому "Кривбасводоканалу". Здають разом з працівниками.

Працівники "КПВП" відмовилися писати заяви про звільнення. А ті, що спочатку переламалися, потім вирівнялися і забрали свої заяви. Директор "КПВП" вирішив окремо по підрозділам поїздити та поднатиснути на працівників на місцях. Попхнуло воно на Радушанський водоканал - але колектив відмовився писати заяви на звільнення Після, попхнуло воно на Карачуновський водоканал - там теж бачили його працівники в одному місці.

Основні розвідані моменти:

1. Підписання документів (?) буде 28 грудня, а вже 29-го хто не буде працівником "КВК" - не будуть допущені на робочі місця, адже то буде вже територією "КВК" (а хто ж водичку місту даватиме?);

2. Біля 500-т заяв про прийняття на роботу в "КВК" на ті ж посади, що були в "КПВП" - не будуть підписані, бо в "КВК" не існує тих посад, що є в "КПВП". Не прийме "КВК" на роботу фільтрувальницю, коли такої посади в "КВК" нема. Тобто, працівниками "КПВП" лише закриють дірки в "КВК", іншим з певних причин - не підпишуть заяви про прийняття (а заяви про прийняття працівникам наказують писати без дат);

3. Директор "КВК" сказав (добрі люди передали): "мне похер на все требования и условия работников "КПВС", которые они выдвинут". А це аргументує попередній пункт.

4. Розглядається як альтернатива один з варіантів прийняття решти працівників "КПВП" на "КВК" - це робота з абонентами "в полі", по типу обхідників боржників. Основна задача - ходити по квартирам і трясти та переконувати боржників гасити борги за воду, а також створення бригад по перекриттю каналізації боржникам "Спрутами". Тобто, масована робота по боргам. Коли і цей варіант не влаштує працівників "КПВП", тоді їх заяви не підписуються».

Читайте також: Коллектив «Кривбаспромводоснабжения» выразил недоверие руководителю

Варто відмітити, що запланована на 15 грудня прес-конференція директора «Кривбасводоканалу» була в останній момент скасована. Чи пов’язано це з вищеописаними подіями, ми не знаємо.

Знаємо одне. Зібрання колективу «Кривбасводопостачання» яке відбулося 16 грудня, красномовно показало, що ніхто не хоче йти працювати в гниле і збиткове комунальне підприємство. Люди себе поважають та не хочуть бути чиєюсь трудовою власністю. Свої права вони наміряні відстоювати через суд і прокуратуру.

Дарина Лебедєва

Підписуйтесь на канал «Оглядач Криворізький» в Telegram, і будьте в курсі подій свого міста!

Приєднуйтесь до сторінки «Оглядач Криворізький» на Facebook, слідкуйте за оновленнями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео