Обозреватель Криворожский Новости Происшествия Пресс-служба криворожской патрульной полиции дала комментарии по поводу задержания бывшего сотрудника СБУ Олега Шерстюка.

Пресс-служба криворожской патрульной полиции дала комментарии по поводу задержания бывшего сотрудника СБУ Олега Шерстюка.

21-06-2016 17:51 1531 0 Происшествия

Напоминаем, что 20 июня за нарушение ПДД, в Металлургическом районе был задержан бывший сотрудник СБУ Олег Шерстюк. В его машине полицейские обнаружили целый арсенал оружия Об этом сообщил Интернет-сайт 1 городской ( http://1tv.kr.ua/news/4528).

Сегодня же пресс-служба патрульной полиции Кривого Рога дала свой комментарий по поводу данного инцидента. Приводим его без изменений:

«У вечірній час доби понеділка, під час патрулювання екіпаж Управління патрульної поліції міста, котрий рухався за маршрутом на території Металургійного району міста, виявив порушення ПДР України водієм автомобілю «Volkswagen Transporter», котрий перетнув суцільну смугу дорожньої розмітки та продовжив шлях у необхідному водієві напрямку.
Відповідно до чого екіпажем поліцейських через гучномовець водію було наказано зупинитись, але після короткочасної зупинки автомобілю, водій ще з більшою потужністю «дав газу» і швидко почав тікати.
За допомогою прибулих на підмогу екіпажів автомобіль все ж таки вийшло зупинити шляхом блокування. Та от при спілкуванні з водієм виявилось, що він має ознаки алкогольного сп’яніння, від нього йшов різкий запах алкоголю а от на сусідньому передньому сидінні лежав предмет схожий на пістолет.
З метою перевірки усіх необхідних документів на право керування транспортним засобом та на зброю водієві було запропоновано надати їх для перевірки, на що останній надав реєстраційні документи на інший ТЗ, а от зброю почав ховати.
В зв’язку з підозрою водія, щодо вчинення ним правопорушення до нього були застосовані міри фізичного впливу та усунено від керування автомобілем. Згодом склад слідчо-оперативної групи, яка прибула на місце затримання правопорушника при огляді авто виявив цілий арсенал вогнепальної зброї: пістолет, гвинтівку і блок з патронами. Документів на зброю у власника не виявилось»

 

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео