Обозреватель Криворожский Новости Общество Пункти прийому металобрухту кришує криворізька влада?

Пункти прийому металобрухту кришує криворізька влада?

27-01-2018 10:13 2590 0 Общество

А ви коли-небудь чули, щоб наші органи місцевого самоврядування самі сиділи без зв’язку через викрадені кабелі?

Цим дивним фактом зацікавився депутат Криворізької міськради Юрій Милобог.

На своїй сторінці у Facebook він пише: «Бачу, є немало серйозних вболівальників за розкрадання труб та інші незаконні операції з металом у нашому місті. Це справді велика проблема. Одного разу за вихідні по місту було розкурочено 270 ліфтів. На Павла Глазового, 4 в одну ніч їх зупинилось 3 і вже більше півроку не працюють. Інвалід-колясочник з 9-го поверху протягом цього часу не був на вулиці… Не виключаю, що хтось хотів би, як це було з проектом рішення по наливайках, порозказувать у сесійній залі, що боротись з незаконними пунктами прийому металу у міської влади нема повноважень. Але ознайомившись із Законом «По металобрухт», сам з великим інтересом дізнався, що місцеве самоврядування належить до органів, на яких покладено функцію здійснення державного контролю за обігом металу.

А ви коли-небудь чули, щоб наші органи місцевого самоврядування, які самі сидять без зв’язку через викрадені кабелі, займалися цією проблемою? Чули, щоб органи місцевого самоврядування вживали якихось заходів, окрім як розводити руками, кивати на поліцію і переводити стрілки на «державу»? І я не чув. Про вирізані кабелі чув. Про демонтовані тролеї чув. Про розкурочені ліфти чув. Про вкрадені люки каналізаційних колодязів чув. А от про здійснення органами місцевого самоврядування функції державного контролю за обігом металобрухту на території міста - ні, не чув. Нема навіть робочої групи, як по незаконному обігу алкогольних та тютюнових виробів"

Скаладється враження, що дехто з вищого керівництва Кривого Рогу знаходиться що називається «в долі» із злочинцями

Щоб взнати істину  і почати боротися з розкраданням металевих виробів, на чергову сесію міської ради Милобог виніс проект рішення про заходи щодо забезпечення державного контролю за здійсненнями операцій з металобрухтом на территорії міста. На його думку, голосування по цьому проекту стане справжнім індикатором: чи існує негласний пакт про ненапад між владою і кришувальниками цього нелегального бізнесу.

Хоча, як пише у коментарях до посту Вячеслав Колесник: «А навіщо чекати голосування, що це покаже реально? І так же ясно, що - так, існують домовленості. Проголосувати можуть і "за", а толку буде як від голосування по КРГазу».

Дарина Лебедєва

Підписуйтесь на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram і Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео