Обозреватель Криворожский Новости Общество Рятувальні служби міста провели рейд на пляжі

Рятувальні служби міста провели рейд на пляжі

20-06-2017 16:50 473 0 Общество

З метою попередження травмування та загибелі людей на воді під час купального періоду, в Покровському районі було проведено спільний профілактичний рейдовий захід, в якому взяли участь представники різних служб міста. Так, до складу рейдової групи увійшли рятувальники, співробітники патрульної поліції, швидкої медичної допомоги, районного військового комісаріату, сектору ювенальної пробації та волонтери. Даний захід було проведено на одному з пляжів Кресівського водосховища.

В ході рейду учасники рейдової групи нагадали відпочиваючим основні правила безпечної поведінки під час купання та відпочинку біля води, алгоритм дій та способи рятування потопаючого, послідовність надання першої домедичної допомоги врятованому потерпілому, а також наголосили на необхідності дотримання моральних та законних норм під час відпочинку в громадських місцях.

Читайте также: Купаться на криворожских пляжах пока не разрешено

При цьому особливу увагу було звернуто на відпочиваючих з дітьми, адже, як показує сумна статистика нещасних випадків на воді,  саме неповнолітні часто стають їх учасниками. Так з початку поточного місяця на території міста трапилося вже два трагічних випадки в несанкціонованому місці масового купання, один з яких – закінчився летально.

На ряду з проведенням профілактичних бесід, представники рейдової групи також роздавали відпочиваючим листівки наглядної агітації з відповідної тематики.

Таким чином, представники різних служб намагаються підвищити рівень свідомого ставлення громадян до збереження життя і здоров’я  як власного, так і – оточуючих. Тож, подібні заходи будуть проводитись і надалі, аби скоротити до мінімуму ризик виникнення нещасних випадків на воді внаслідок нехтування правилами безпеки.

За повідомленням ДСНС 

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео