Обозреватель Криворожский Новости Общество Скандально відомого директора Криворізького психоінтернату звільнять (Відео)

Скандально відомого директора Криворізького психоінтернату звільнять (Відео)

05-02-2018 13:27 1114 0 Общество

Григорія Гудима директора криворорізького психонервологічного інтернату, розташованого у селищі Бурі Вуглі можуть скоро звільнити.

Про це у соціальній мережі Facebook повідомила депутат Дніпропетровської облради Ірина Туровска.

Як вона пише: «Ну, здається, крига зрушила...

Два роки, починаючи з липня 2016, коли депутати від ПП "Об'єднання "Самопоміч" вперше озвучили проблеми Криворізького психоневрологічного інтернату, ми вимагали звільнення директора цього закладу Гудима Г.І., який став таким собі сучасним феодалом в Бурих Углях.

Але ми стикалися зі спротивом у вигляді "а кого призначити? знайдіть когось..."(начебто ми кадрове агенство), "а інші ваши колеги просили за нього" (начебто не було ніякого висновку уповноваженого з прав людини щодо цього інтернату), у вигляді повного ігнорування і бездіяльності з боку департаменту соціального захисту (що наводить на думки про правдивість скарг самого Гудима в близькому оточенні, що після "наїзду" депутатів значно більше грошей потрібно було в Дніпро відвозити...)

... І ось, начебто, ситуація змінилася. 31 січня 2018 року на засіданні постійної комісії Дніпропетровської обласної ради з питань комунальної власності і ЖКГ прийнято рішення про звернення до голови ДОР Gleb Prigunov щодо звільнення Гудима. І департамент підтримав депутатів...»

Нагадаємо, що у 2016 році виявилося, що чверть пацієнтів даного медичного закладу хворі на туберкульоз.

Літом 2017 заклад відвідав уповноважений по правам людини при Президенті України, який виявив значні порушення в отриманні пацієнтів. Хворі люди були одягнуті у лахміття, їм не вистачало мила, туалетного паперу та інших необхідних для нормального життя дрібниць.

Читайте також: Як порушуються права людини в Криворізькому психоневрологічному інтернаті

Пацієнти безкоштовно працювали на тваринницькій фермі при інтернаті, але їх харчування було м’яко кажучи незадовільним. За все це свавілля і знущання над психічно хворими, «феодал з Бурих Вуглів» нарешті може залишитися без роботи.

Хто прийде на його місце, і чи покращиться після цього життя нещасних, покаже час.

Дарина Лебедєва

Підписуйтесь на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram и Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео