Обозреватель Криворожский Новости Общество Студенти Криворізького медичного коледжу схвалюють хабарі?

Студенти Криворізького медичного коледжу схвалюють хабарі?

20-11-2017 20:41 1616 1 Общество

Хабарі беруть у тих студентів, які не хочуть вчитися. До такого висновку можна прийти читаючи з коментарі до одного з постів, розміщених в соціальній мережі Facebook.

Користувач Віра Волошина повідомляє наступне: «Сестра вчиться у медичному коледжі, там нахальство керівництва зашкалює, спокійно вимагають суми грошей на подарунки закладу, на квіти на випуск (причому в певного постачальника) і багато іншого. І коли вона починає казати щось проти, то перші хто на неї налітає - це одногрупники. І все в отакому стилі, як ви написали - "не зли їх, нам ще екзамени здавати, що тут такого"»

Читайте також: Сколько стоит в Кривом Роге «бесплатная» медицина

 

Далі вона пише: «як сказала моя сестра на питання, чи є хоч хтось іще зі студентів, хто протестує проти вимагання грошей: "а чого вони будуть протестувати, якщо в них самих рило в пуху? Якщо вони самі нічого не знають, не ходять на пари. Це взаємовигідна угода - ми платимо, а ви не помічаєте нашої неуспішності у навчанні і ставите хороші оцінки"»

Читайте также: 27 фотографий из современной криворожской больницы (Фото)

 

Виникає питання: а яких кваліфікацій можна очікувати від медсестер, акушерок, фельдшерів, фармацевтів і лаборантів, котрих випускає цей заклад, якщо оцінки на іспитах вони купують за гроші? Як вони збираються працювати в подальшому? Адже пацієнтові не запропонуєш хабар за неякісно зроблений внутрішньовенний укол? Він за нього своїм життям розрахуватися може.

І породіллю навряд чи втішить розповідь молодого фахівця про те, що за «вудку» в заліковій він розплатився з татової зарплати. Виходить, що Криворізький медичний коледж можна сміливо назвати торговим закладом, в якому одні «корочки» продають, а інші їх купують. Тільки ось до системи охорони здоров'я ці «вигідні угоди» мають найвіддаленіше відношення.

Ганна Коваль

Підписуйтесь на канал «Оглядач Криворізький» в Telegram, і будьте в курсі подій свого міста!

Приєднуйтесь до сторінки «Оглядач Криворізький» на Facebook, слідкуйте за оновленнями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Елена 21.11.2017 в 17:03 Ответить
Зачем писать такую чушь.У меня учится в этом колледже дочь.Ничего подобного там нет.
Топ видео
все видео