Обозреватель Криворожский Новости Общество У криворізьких активістів виявилося кримінальне минуле?

У криворізьких активістів виявилося кримінальне минуле?

14-04-2018 11:57 2624 0 Общество

У двох відомих криворізких активістів Руслана Петуніна та Андрія Карповича, що позиціонують себе як борці проти корупціі за закон і порядок, у минулому у самих були досить великі проблеми с законом.

Про це повідомляє екс-кандидат в мери Кривого Рогу, свободівец Oleg Boychenko.

У своєму повідомленні він наводить наступні данні:

« ПЕТУНІН РУСЛАН БОРИСОВИЧ

22.06.1972 р.н., росіянин за національністю, уродженець Російської Федерації, Кабардино-Балкарія, Нарткала, чотири рази притягувався до кримінальної відповідальності, а саме по:

- по ч.2 ст.140 Кримінального кодексу Української РСР 1960 року, за крадіжку, що завдала значної шкоди потерпілому, а так само вчинена за попереднім зговором групою осіб або повторно, що карається позбавленням волі на строк до семи років з конфіскацією майна або без конфіскації або виправними роботами на строк від одного року до двох років з конфіскацією майна чи без такої;

- по ч. 3 ст. 186 Кримінального кодексу Української РСР 1960 року, за заздалегідь не обіцяне приховування злочинів, передбачених статтями 81 частини 2, 3 і 4, 82 частини 2, 3 і 4, 83 частини 2 і 3, 84 частини 2 і 3 (розкрадання державного або колективного майна при обтяжуючих обставинах), 94 (умисне вбивство), 101 (умисне тяжке тілесне ушкодження), 117 частини 1 і 2 (згвалтування), 140 частини 2, 3 і 4 (крадіжка при обтяжуючих обставинах), 141 частини 2, 3 і 4 (грабіж при обтяжуючих обставинах), 143 частини 2 і 3 (шахрайство при обтяжуючих обставинах), 148-2 частина 3 (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів при обтяжуючих обставинах),148-8 частини 3 і 4 (порушення порядку випуску (емісії) та обігу цінних паперів), 154 частини 2 і 3 (спекуляція при обтяжуючих обставинах), 169 частина 2 та 170 частина 2 (дача хабара і посередництво в хабарництві при обтяжуючих обставинах), 183 (втеча з місця позбавлення волі або з-під варти), 215 частини 2 і 3 (порушення правил безпеки руху та експлуатації транспорту при обтяжуючих обставинах), 223 частина 2 (розкрадання вогнестрільної зброї, бойових припасів або вибухових речовин, вчинене повторно або за попереднім зговором групою осіб чи особливо небезпечним рецидивістом), 228-2 частина 1 (незаконні придбання, зберігання, використання, передача або руйнування радіоактивних матеріалів), 241 пункти "б" і "г" (дезертирство) цього Кодексу, що карається позбавленням волі на строк до трьох років або виправними роботами на строк до двох років.

- по ч. 1 ст.366 Кримінального Кодексу України 2001 р, службове підроблення, а саме складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів, що карає штрафом до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

- по ч. 1 ст. 365 Кримінального Кодексу України 2001 р.,Перевищення влади або службових повноважень, а саме перевищення влади або службових повноважень, тобто умисне вчинення службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їй прав чи повноважень, якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, що карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

- по ч.1 ст. 365-1 Кримінального Кодексу України 2011 р,перевищення повноважень службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми, а саме перевищення повноважень, тобто умисне вчинення службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми дій, які явно виходять за межі наданих повноважень, якщо вони завдали істотної шкоди охоронюваним законом правам, інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам, інтересам юридичних осіб,що карається штрафом від трьох тисяч до п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

КАРПОВИЧ АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ

Колишній працівник правоохоронних органів (Саксаганського райвідділку), в минулому – наркозалежний, раніше судимий, відбувший покарання по ст.185 Кримінального Кодексу України 2001 р., Крадіжка
1. Таємне викрадення чужого майна (крадіжка) - карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 
вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років. { Абзац другий частини першої статті 185 із змінами, внесеними згідно із Законом 
2. Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, - карається арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк. 
3. Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому, - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років. 
4. Крадіжка, вчинена у великих розмірах, - карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років. 
5. Крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою, - карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна
».

Як стверджує Boychenko, Карпович отримав три роки за крадіжку а росіянин Пєтунін два роки за підробку документів.

Читайте также: Депутат Днепропетровского облсовета назвала криворожских активистов покемонами (Видео)

Згодна з ним і юрист Анна Фустиченко. За її словами, Петунін був засуджений по кримінальному кодексу від 1960 року, що діяв на момент засудження. ба відбули виконання в тюрмі.

До речі, з тим, що багато років тому, він був «близько знайом» з наркотиками, а також з тим, що колись мав судимість, Карпович згоден.

Я же не маючи документальних підтверджень всього того, що оприлюднив Олег, можу стверджувати єдине: те, що ці двоє завжди відрізняються деструктивною, епатажною поведінкою, особисто бачила не раз, і як відмічає відома криворізька активістка Ірина Перетятько, «Там де вони там безлад і безпредметна сварка і маячня», і це заперечити не можна.

Дарина Лебедєва

Підписуйтесь на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram і Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео