Обозреватель Криворожский Новости Общество У криворізькій лікарні ігнорують медичну реформу

У криворізькій лікарні ігнорують медичну реформу

09-01-2018 10:22 1558 0 Общество

Нічим закінчилася спроба жителя мікрорайону Інгулець Віталія Коваленка подати декларацію і вибрати собі лікаря для надання первинної медичної допомоги.

Як написав він у соціальній мережі Facebook: «Сьогодні з ранку після нічної зміни ,пішов в нашу прославленну 17 міськ.лікарнню. Вірішив подати декларацію про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги. Вистояв чергу з хворими о 10.55хв. дійшла черга і до мене,але перед моїм носом двері зачинили без всяких пояснень. Стоїм далі за мною уже чоловік з п*ять зібралось,лікар працює до 12.00 ,так нам заявила медична сестра.

І ось нарешті в 11.25 двері відчинились ,але моя спроба зайти до кабінету була марною. В дверях з*явилась фарбована блондинка із статурою втричі більшою за мою,і заявила"- Что ві хателі?" Ві на какой улице живете? Ми не принімаєм с вашей уліци людей!" Кажу а як же реформа про сімейного лікаря,коли пацієнт обирає того лікаря якого він захоче? "

-Да что ві говорите указ только подписал Порошенко еще не ясно как бить с вами і вообще ми сначало весь свой участок задекларируем, а уже потом еслі людей не будет хватать может і вас запишем І вообще что ві такой нервний весь ,ломитесь в кабінет І знову мені дали зрозуміть,що не я вибираю,а мене вибирають,кріпацтво!»

Читайте також: В Кривом Роге закрыли детскую стоматологию

Як поставиться до подібного керівництво управління охорони здоров'я Криворізького міськвиконкому, сказати важко. Зрозумілим є одне: лікарі даного медичного закладу працювати по-новому не хочуть і навряд чи будуть.

Отже, реформа може в черговий раз провалитися, залишивши українську медицину на колишньому рівні, коли пацієнт стає заручником місця свого проживання, і краще, що він зможе зробити, це відправитися в приватну клініку, де його однозначно і без зайвих зволікань зустрінуть з розпростертими обіймами.

Анна Коваль

Підписуйтесь на канал «Оглядач Криворізький» в Telegram, і будьте в курсі подій свого міста!

Приєднуйтесь до сторінки «Оглядач Криворізький» на Facebook, слідкуйте за оновленнями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео