Обозреватель Криворожский Новости Спорт У Кривому Розі відбувся турнір з баскетболу

У Кривому Розі відбувся турнір з баскетболу

05-12-2016 13:24 732 0 Спорт

У криворізькій ДЮСШ № 5 2-4 грудня пройшли змагання традиційного відкритого турніру з баскетболу серед юнаків 2003 р.н. та молодших на призи баскетбольного клубу ветеранів "Юність". У змаганнях виступали шість команд (72 спортсмени) з Дніпра, Кам`янського, Нікополя, Бара, Хмельницького та Кривого Рогу (ДЮСШ №5).

Третє місце посіла команда ДЮСШ №5 (Кривий Ріг), друге – гравці з Хмельницького, а перемогла команда з Нікополя.

Кращими гравцями турніру  стали Урунбаєв Ігор (Нікополь), Ульянов Марк (Кам’янське), Бужанський Олександр (Хмельницький), Бичковой Данило (Дніпро), Власюк Владислав (Бар), Новіков Олександр (Кривий Ріг).

Команди переможці нагороджені кубком, медалями, грамотами від комітету фізичної культури і спорту виконкому Криворізької міської ради. Кращі гравці турніру нагороджені цінними подарунками, а всі учасники змагань - солодкими призами.

Джерело: news.ukrbasket.net