Обозреватель Криворожский Новости Общество В Кривом Роге на благотворительные взносы купили стадион

В Кривом Роге на благотворительные взносы купили стадион

04-09-2017 13:22 721 0 Общество

Стадиону у футбольного клуба культурно-общественного центра «Шелтер +» быть!

Эту радостную новость в социальной сети Фейсбук сообщил основатель центра, депутат Криворожского горсовета Юлий Морозов.

Как пишет он сам: «Друзі, вже можна офіційно заявити, що
МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!

Ще будуть ретельно перевірені всі цифри, ще чекаємо на надходження грошей від кількох доброчинців, які офіційними листами гарантували нам, що їхні пожертви надійдуть протягом 7-10 днів, але вже впевнено можна заявити, що зібрано суму майже на 100 тисяч більшу, ніж було мінімально потрібно!

Читайте также: Депутат Криворожского горсовета просит скинуться на стадион

Ми отримували гроші як мінімум із 7 країн; мали пожертви від 20 гривень до кількох тисяч доларів; внески надходили від студентів і мерів міст, шахтарів і народних депутатів, власників великих підприємств і митців... Загалом значно більше 100 людей долучилися до кампанії!

Ми вдячні кожному, хто повірив, що воно реально і того варто. Насправді, це тільки початок, і нам доведеться ще дуже багато всього зробити, щоб перетворити цей старенький стадіон на сучасний спортивний комплекс, але ми впевнені, що усім разом нам це до снаги!

Гроші на рахунок Фонду держмайна перераховано.
Сьогодні має бути підписано акти прийому-передавання.
Далі буде».

Понятно, что работы впереди еще очень много, но как уже показал опыт с преображением полуразрушенного детсада в современный подростково-молодежный клуб (а именно так произошло с самим зданием культурно-общественного центра «Шелтер+»), если есть желание, то возможно все.

Дарья Лебедева

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео