Обозреватель Криворожский Новости Общество В Кривому Розі шанують героїв АТО (Фото)

В Кривому Розі шанують героїв АТО (Фото)

24-03-2017 13:59 734 0 Общество

Протягом минулого тижня Координаційний центр допомоги учасникам АТО та їх сім’ям організував та взяв участь в ряді заходів із вшанування захисників України, підтримки учасників АТО на передовій та їх рідних в тилу.

Так, в Кривому Розі відбувся концерт з привітаннями і нагородженнями вояків і волонтерів до Дня Українського Добровольця.

Читайте також: В Кривому Розі відкриють меморіальну дошку загиблому бійцю «Азову»

Представники Координаційного центру також брали участь у нагородженні вояків полку «Дніпро-1» в Дніпрі.

На минулому тижні також було відкрито три меморіальні дошки загиблим воякам з Кривого Рогу.

Читайте також: Центр помощи воинам АТО помог матери разыскать сына

Під кінець тижня представники Центру передали гуманітарну допомогу бійцям 12-го батальйону «Київ», що перебуває в зоні проведення бойових дій, а дітям учасників АТО допомогли відвідати виставу Криворізького цирку.

«Мы, конечно же, не можем оказать ту помощь, которую может оказать горисполком на уровне города, но мы занимаемся случаями, которые выходят за рамки обычных. Люди, которые к нам приходят с этими случаями, впоследствии нам очень благодарны за помощь, которую мы им оказываем» – розповідає керівник Центру Сергей Бурлака

Читайте також: Вспомним наших ангелов. Центр помощи воинам АТО и членам их семей организовал отдых для родственников погибших в АТО бойцов (Фото)

Підготувала Кіра Килсор

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео