Обозреватель Криворожский Новости Общество Власти Кривого Рога наживаются на городских деревьях?

Власти Кривого Рога наживаются на городских деревьях?

30-03-2017 12:57 716 0 Общество

Варварская, подчас приводящая к гибели дерева массовая обрезка ветвей, которую власти города почему-то называют омоложением, заинтересовала и депутата Терновского райсовета Андрея Кондратьева.

На своем официальном сайте он пишет: «Лише в Тернівському районі за першу половину 2016 року було ліквідовано 165 дерев. Зазначте, мова йде не про обрізку гілок, а про ліквідацію цілого дерева. Загальний об'єм вирученої деревини за цей період склав 87 м3, з яких визнали придатними до використання 16.7+9.8=26.5 м3.

Читайте также: В Кривом Роге на Аллее Героев высадили липовые деревья (Фото)

Цей об'єм деревини було реалізовано на суму 2594 грн. Отже, «Сансервіс» продає 1 м3 деревини в середньому по 98 грн. У цей час ринкова вартість 1 м3 дров складає від 250 до 400 грн. Однак дрова – це найпримітивніший та найдешевший спосіб використання деревини. Якщо деревину продавати як пиломатеріали, то за 1 м3 можна виручити від 2 000 грн залежно від якості продукту.

Читайте также: В Кривом Роге зампред райисполкома приказал украсть елку

Як ми бачимо, озеленення – доволі вигідний бізнес. Окрім того що «Сансервіс» отримує кошти за саму процедуру обрізання, непогано можна «піднятись» і на продажі самих відходів».

Каким образом учитываются суммы от продажи «обрезанных» дров и пиломатериалов, и на какие цели они направляются? Очень хотелось бы, чтобы наши депутаты заинтересовались и этим вопросом.

Читайте также: Кто украл барбариску?

Светлана Ракита

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео