Обозреватель Криворожский Новости Общество Вода у ставку парку Мершавцева змінила колір (Фотофакт)

Вода у ставку парку Мершавцева змінила колір (Фотофакт)

14-12-2017 12:09 583 0 Общество

Дивне явище можна спостерігати у ставку парку Мершавцева.

Як пише у Facebook депутат Центрально-Міської ради Андрій Коваль: «Дуже яскрава картинка з'явилася в парку Мершавцева (затоплений кар'єр). Але не дуже природій колір. За останні два дні завжди прозора вода змінилася на отруйно зелений колір.

Все це тихоходом потрапляє в Інгулець. Поруч з цим кар'єром відбувається реконструкція балки Кандибіна на кільці Української. Можливо це природній процес, який визваний потеплінням (бактерії розмножуються), але в інших тихоходних ріках, наприклад в парку Гагаріна, такого процесу не помічено.

Є варіант, що замуляна і засмічена не відомо чим підземна дільниця водоводу під кільцем Української і виток в балку Кандибіна по трошку промивається і це визвало такі жахливі зміни.

Хто що знає? Можливо незалежні експерти можуть щось розказати? Чи заспокоїти, що це нормально. Взяти проби води. Щоб не трапилось катастрофи. Зроблю звернення в відділ екології».

Читайте также: Саксагань опять траванули (Фотофакт)

У коментарях до тексту відомий криворізький еколог Иосиф Маяков теж відмічає: «Я вчера обошел балку, сток избрали не зеленый. Но вот сток из матрицу интенсивный. Может быть от туда затевает эта вода».

(Орфография и пунктуация авторов сохранены, – прим. ред.)

Що ж, ми будемо чекати висновків спеціалістів. Дуже не хочеться, щоб цей ставок повторив долю розчищеного за величезні гроші русла річки стара Саксагань у парку Гагаріна, яка вже через декілька років після очищення русла знову стала схожою на стічну канаву.

Дарина Лебедєва

Підписуйтесь на канал «Оглядач Криворізький» в Telegram, і будьте в курсі подій свого міста!

Приєднуйтесь до сторінки «Оглядач Криворізький» на Facebook, слідкуйте за оновленнями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео