Обозреватель Криворожский Новости Общество Як діяти у разі виявлення бомби

Як діяти у разі виявлення бомби

06-04-2018 14:36 1023 0 Общество

З настанням сезону земельних робіт зростає і вірогідність виявлення таких небезпечних знахідок, як, наприклад, – застарілі боєприпаси часів минулих війн.

Тому співробітники служби порятунку закликають мешканців міста неухильно дотримуватися правил безпеки у разі виявлення подібних знахідок.

Адже деякі з таких боєприпасів можуть зберігати свою вибухоздатність, не зважаючи на свій небоєздатний зовнішній вигляд і довгі роки перебування в землі, а отже, – нести загрозу для здоров’я чи навіть життя.

Читайте также: Криворожские военнослужащие травмировались на полигоне

Тож, аби уберегти себе та оточуючих, у випадку виявлення вибухонебезпечного чи зовнішньо схожого на нього предмета необхідно дотримуватися наступних правил:

  • якщо це сталося при проведенні земляних чи інших робіт,насамперед, необхідно негайно припинити їх;
  • негайно повідомити про небезпечну знахідку в службу порятунку за номером «101»;
  • добре запам’ятати місце виявлення знахідки та встановити попереджувальні знаки чи огородження. Для облаштування огородження можна використати різноманітні матеріали, що знаходяться під рукою (жердини, палиці, мотузки, дріт, шматки матеріалу, каміння, ґрунт й інше);
  • дочекатися прибуття спеціалістів, щоб вказати їм місце виявлення вибухонебезпечного предмету.

При цьому, категорично забороняється: брати виявлений предмет в руки, переносити чи перекочувати з місця на місце,ударяти по ньому, намагатися розібрати його, кидати у вогонь чи розкладати багаття неподалік.

За повідомленням прес-служби ДСНС в Кривому Розі

Підписуйтесь на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram і Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео