Обозреватель Криворожский Новости Общество Жители Кривого Рога не хотят бороться с амброзией (Фото)

Жители Кривого Рога не хотят бороться с амброзией (Фото)

03-07-2017 12:06 639 0 Общество

Только 4 жителя микрорайона Солнечный вышли на акцию по борьбе с амброзией, проводимую на этом же микрорайоне.

Как пишет в Фейсбуке депутат Криворожского горсовета Сергей Попович: «Мешканці Сонячного вийшли аж у складі 4 чоловік. Правда гостей було 30-40 чоловік, представники інституту, району, виконком і екологи. А ще два телеканали) 

Заступник голови району та начальниця інспекції з благоустрію, пофоткались, дали інтерв'ю і гоу. При тому швидко.

Може поспішали, а може втікли, бо ми хотіли поводить їх просторами балки Калетіна, показати звалища, хащі, повалені тунелі, занедбані об'єкти нерухомості на Сонячному. Питання залишились без відповідей, поки що, бо ми доборемо

З'ясував одне, наша балка це вільні землі, при цьому не за ким не закріплені, тому і відповідальних поки нєт. 

Щодо програми, то по амброзії є три варіанти, рвати, гербіциди (але в межах населених пунктів не всюди можна) і травозаміщенність (засаджувати польові трави). 

По нашій балці, в цьому році, тільки рватимуть, далі бюджет покаже, бо інститут вказує на дані, що травозаміщення однієї сотки вартує 800 грн(((
Поки так. Але чекаємо на наступну акцію на Сонячному, піду ще)

Дякую за стійкість пані Охотнікова, Иосиф Маяков провели весь захід до кінця. Дяка дівчатам і хлопцям, вони класні і гарно працювали, хай їх і силком мабуть привезли з інститутіввиконкомів)) . І приємно було бачити сусідів з Ювілейного, яким не ліньки, Оксана Павлушенко».

Читайте также: Из бюджета Кривого Рога выделяются деньги на исследование методов борьбы с амброзией

Неужели все поголовно жители Солнечного – аллергики, для которых работа с амброзией смерти подобна? Или людям нравится жить среди бурьянов, вызывающих аллергию у их близких?

Читайте также: Чтобы это значило: для жителей Кривого Рога создали Кодекс экологического поведения

Ведь до тех пор, пока мы будем ждать, когда придут коммунальные службы, чтобы навести порядок там, где живем, ходим и гуляем мы и наши родные, не удосуживаясь ничего сделать для нашего же комфорта. Опасные бурьяны будут расти и множиться, завоевывая все новые и новые территории, доставляя тем самым нам еще больше проблем и неприятностей.

Дарья Лебедева

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео