Обозреватель Криворожский Новости Общество Криворізькі «свободівці» боротимуться з цигарками (Фото)

Криворізькі «свободівці» боротимуться з цигарками (Фото)

11-01-2018 10:49 583 1 Общество

9-го січня криворізький свободівець Дмитро Білоненко разом з представниками обласного управління превентивної діяльності, провів рейд по точкам нелегального продажу не ліцензованих тютюнових виробів контрабандного походження.

Про це повідомляється на сторінці ВО «Свобода» Кривий Ріг у Facebook.

Як написано у повідомленні: «Після публікації свободівця у соціальній мережі «Фейсбук» про те, як криворізька поліція не добросовісно затримує продавців контрабандних цигарок, після чого вони з тим же товаром на наступний день стоять на тому ж місці, на це відреагували представники Дніпропетровської обласної поліції і звернулись для співпраці. Був проведений рейд і виявлено 3 точки збуту контрафактних цигарок на ринку «Ювілейний». Під час оформлення цих ділків, інші точки по місту звернули різко діяльність аби їх не настигла та сама участь.

По наведеним певним фактам Дмитра Білоненка було розпочато і внутрішні перевірки правоохоронців, що можуть бути пов’язані з покриванням незаконної реалізації тютюнових виробів контрабандного походження.

Читайте также: Криворізька поліція протегує торгівлю контрабандою? (Фото)

- Стосовно людей, які говорять мовляв - "та кому вони заважають, люди купують дешеві цигарки в умовах безгрошів'я". Цим розумакам хочу відповісти. Здебільшого така контрафатна продукція виробляється на території невизнаної республіки Предністров'я (Російська зона впливу), на тимчасово непідконтрольних територіях контрольованих терористичними організаціями ЛНР та ДНР. Таким чином, ті хто реалізують контрабанду звідти - долучаються до спонсорства вбивств українців.Крім того, оскільки це не ліцензована продукція то не відомо що там в середині, можливо там якась отрута через яку швидше помреш або чимось захворієш.

Прокоментував Дмитро Білоненко - заступник обласного керівника ВО «Свобода».

Читайте также: На Юбилейной торгуют поддельными сигаретами (Фотофакт)

Нажаль, подібна торгівля має у Кривому Розі масовий характер. А це не тільки ризик для здоров'я тих, хто купує нелегальний товар, але й недотримані бюджетні кошти, які могли б піти на лікування хвороб, зв’язаних зі шкідливою звичкою.

Дарина Лебедєва

Підписуйтесь на канал «Оглядач Криворізький» в Telegram, і будьте в курсі подій свого міста!

Приєднуйтесь до сторінки «Оглядач Криворізький» на Facebook, слідкуйте за оновленнями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Голубоглазка 11.01.2018 в 19:24 Ответить
Лучше бы вы этот гадюшник под названием голубой Дунай закрыли! А то там постоянно крики и оры, полно пьяных, которым наливают неизвестный алкоголь... даже наряды полиции проезжают мимо и не останавливатся, когда там драки...разве так можно?
Топ видео
все видео