Обозреватель Криворожский Новости Происшествия Перед заседанием криворожского избиркома депутат подрался с журналистом (Фото)

Перед заседанием криворожского избиркома депутат подрался с журналистом (Фото)

23-05-2017 11:38 995 0 Происшествия

Вчерашнее заседание Криворожской ГИК по отзыву из Криворожского горсовета депутатов-предателей не обошлось без неприятного инцидента.

Как пишет на своей странице в Фейсбук лидер Криворожского Автомайдана, журналист Антон Кравченко «Як тільки я зайшов у приміщення, мене повідомили про те що Сашка-поламашка  (депутат Криворожского горсовета Александр Смалий) привів «тітушок» на засідання. Пройшовши по холу, я насправді побачив групу хлопців в спортивних костюмах, котрі своєю зовнішністю і поведінкою виділялись серед усіх присутніх. Діставши свій мобільний телефон, я почав фіксувати їх на відео. І тут за спини молодиків, до мене звертається неприємний, хриплий голос:

Читайте также: В Криворожский избирком входят члены странных партий

- Знімаєш чи ШО?
Це був, Сашка-поламашка телефонів. Я йому повідомив про відео фіксацію. Останній, тримаючи мобільний телефон біля свого уха промовив:
- Ну хорошо давай, тут дебил какойто снимаєт. Я перезвоню.
Після чого я зробив йому зауваження, що нечемно депутату міської ради, лаятись в публічних місцях, намагатись принизити інших громадян, і тим паче журналістів при виконанні службового обов’язку. І пред’явив своє посвідчення.
Сашко, окрім нецензурних слів та сленгу, не зміг знайти зрозумілої для нормальної людини мови. Зрозумівши що він набалакав на відео, в нього виник умисел: перешкодити вільній зйомці журналіста, викрасти мобільний телефон, щоб згодом знищити «компромат». Виконуючи свій неправомірний задум, Сашко викрадає мій мобільний телефон, та стискає його в руці…».

Читайте также: В Криворожской ГИК продолжают «играть в прятки» (Фото)

Читайте также: Криворожане собирают митинг возле городской избирательной комиссии

По словам Кравченко, в итоге телефон оказался сломанным, и происходило это все на глазах у сотрудников Муниципальной гвардии и полицейских, спокойно наблюдавших за происходящим. Отметим, что именно Александра Смалия криворожане меньше всех остальных депутатов желают видеть в Криворожском горсовета. Свои подписи за его отзыв поставили 4 318 человек.

Анна Коваль

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео