Обозреватель Криворожский Новости Общество У нашій «тисячці» з’явиться перший у Кривому Розі реперфузійний центр для пацієнтів з інфарктами, – Команда Усова (Фото)

У нашій «тисячці» з’явиться перший у Кривому Розі реперфузійний центр для пацієнтів з інфарктами, – Команда Усова (Фото)

28-12-2017 17:01 407 0 Общество

Таку заяву зробили на офіційній сторінці Команди парламентарія у соціальній мережі.

Відкрити нове відділення стало можливим завдяки ініціативі нардепа Костянтин Усова. Він дізнався про те, що лікарні не вистачає важливого апарату для операцій та пообіцяв знайти кошти на його придбання.

Вже у грудні апарат приїхав, виявилося, що він важить три тони. Для того, аби медичний гігант встановили, доведеться навіть розбирати стіни та вікна лікарні та викликати підйомний кран. Монтаж техніки, ремонт та підведення комунікацій – це кілька місяців, приміщення вже оглядають проектанти. Наступного року ангіограф має почати приймати пацієнтів.

«Моя задача, щоб ці золоті лікарі з їх золотими руками були забезпечені і обладнані інструментом, технікою, найсучаснішою, найкращою для того, щоб їх талант міг перетворюватись у здоров’я чи лікування наших земляків», – сказав Костянтин Усов.

Читайте також: Плюс три садочки, – у Команді Усова повідомили про завершення ремонтів навчальних закладів (Фото)

Парламентарю вдалося включити Кривий Ріг в урядову програму, так наше місто стале єдиним необласного значення, яке отримало подібну техніку. Також частину коштовного придбання профінансувала область. Перемовини з головною Дніпропетровської обласної ради також провів нарде.

Зазначимо, ангіограф називають очима хірурга, адже він допомагає проводити оперативне втручання місцево без розрізів та загоєння швів. Хірурги кажуть: вже наступного дня після операції, пацієнт може бути виписаний. 

Підписуйтесь на канал «Оглядач Криворізький» в Telegram, і будьте в курсі подій свого міста!

Приєднуйтесь до сторінки «Оглядач Криворізький» на Facebook, слідкуйте за оновленнями! 

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео