Обозреватель Криворожский Новости Общество З МОДРу до міста: у Кривому Розі відремонтують сходи на двадцяти метровій висоті (Фото)

З МОДРу до міста: у Кривому Розі відремонтують сходи на двадцяти метровій висоті (Фото)

29-12-2017 18:34 483 0 Общество

Така заява з’явилася на сторінці Команди нардепа Костянтина Усова.

У парламентаря зауважили: це не робота члена Верховної Ради, проте до приймальні зверталося дуже багато людей, які просили допомоги у ремонті сходів. Тож відгукнулися та залучили кошти з державного бюджету, місто не витратить на ремонт жодної гривні.

Читайте також: У нашій «тисячці» з’явиться перший у Кривому Розі реперфузійний центр для пацієнтів з інфарктами, – Команда Усова (Фото)

Сходинки починаються на вулиці Фруктовій та ведуть з нижнього МОДРу до міста. Цим шляхом люди йдуть на роботи, до школи, до магазинів. Довжина шляху близько 150 метрів, а розташований він на висоті 20 метрів. Незважаючи на небезпечний ухил, тут навіть немає перил. Місцеві мешканці кажуть, сходинки не ремонтували років сто. Взимку тут небезпечно ходити через ожеледицю, та навіть влітку не кожен може подолати складний шлях.

Після ремонту тут з’являться сходові марші з меншим ухилом, широкими зручними сходинками та, звичайно, перила. Майже дві тисячі містян зможуть безпечно та зручно дістатися центру Кривого Рогу. Роботи мають зробити у 2018 році. Таку обіцянку дали у Команді нардепа Костянтина Усова.

Також у парламентаря показали інформаційний ролик, який описує, де та як будуть проходити роботи: З МОДРу до міста

Підписуйтесь на канал «Оглядач Криворізький» в Telegram, і будьте в курсі подій свого міста!

Приєднуйтесь до сторінки «Оглядач Криворізький» на Facebook, слідкуйте за оновленнями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео