Обозреватель Криворожский Новости Общество В Кривому Розі зареєстрована петиція щодо надання послуг в лікарнях за держкошт

В Кривому Розі зареєстрована петиція щодо надання послуг в лікарнях за держкошт

18-07-2017 14:05 1397 1 Общество

Піднята Владимиром Близнюком тема щодо платних аналізів у лікарнях набрала великого галасу. На разі йде підписання петиції, щоб зробити відкритою інформацію для пацієнтів про перелік надання послуг за державний кошт в кожному лікувальному закладі.

Автором петиції на сайте Розумне місто стала Людмила Кашубіна. Ось що вона зазначила у проханні до влади міста від лиця усіх криворіжців:

«В нашому місті вже стає нормою все частіше направляти пацієнтів здавати аналізи для обстеження у платні клініки (де людина мусить платити немалі гроші за відсутність реактивів у комунальних лікарнях), оплачувати готівкою прямо на місцях за послуги обстеження, маючи при цьому направлення лікаря.

На місцевому сайті бюджетних лікувальних закладів є: перелік обстежень, перелік відділень, штатний розклад закладу, перелік спеціальностей, перелік платних послуг (прейскурант цін відсутній), але нажаль ніде не вказаний перелік послуг та аналізів обстеження за державний кошт. Місцевий бюджет перераховує кошти на цей вид послуг, але на які саме послуги та аналізи, я впевненна, ніхто толком не знає.

Враховуючи, що більшість хворих пенсійного віку і слово "сайт" їм маловідомо, а ця інформація майже закрита, вважаю, що кожен мешканець міста має знати які аналізи та вид послуг він має право отримати за державний кошт».

Читайте також: Криворожские врачи работают за проценты?

Це була суть петиції. А ось її основні вимоги:

1. У всіх комунальних лікувальних закладах на видних місцях розташувати перелік послуг та аналізів, які людина має право отримати за державний кошт.

2. Висвітлювати на видних місцях комунального закладу інформацію про кількість виділення коштів з місцевого бюджету на цей вид послуг.

3. Встановити прейскурант у місцях обстежень, де беруть гроші готівкою, та надавати чек за надану послугу.

4. Вивісити на видних місцях пам'ятку, що не один лікар не має право реалізовувати препарати на робочому місці у комунальній лікарні за готівку пацієнта.

На підписання петиції стосовно інформування пацієнтів о безкоштовних послугах залишилось 7 днів. Якщо ви підтримуєте вище сказане, то підписати петицію можна тут: Відкрита інформація пацієнтам про перелік надання послуг за державний кошт в кожному лікувальному закладі

Олена Рослік 

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Криворожский» на Facebook, следите за обновлениями!

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Ефремова Галина 19.07.2017 в 10:18 Ответить
Пiдтримую
Топ видео
все видео