Обозреватель Криворожский Новости Общество Як депутат прославив «Екоспецтранс» (Фото)

Як депутат прославив «Екоспецтранс» (Фото)

08-03-2018 11:31 1587 1 Общество

Депутат Центрально-Міської ради Андрій Кушнір вирішив за допомогою соціальних мереж зробити відомим ТОВ «Екоспецтранс», якому жителі Кривого Рогу регулярно оплачують рахунки за вивіз сміття.

У Facebook він написав наступне: «Доброго ранку шановні чиновники нашого міста!!! В той час коли дехто з Вас висміював Львів, та його сміття. Зараз я покажу інше обличчя- це Кривий Ріг, і криворізьке сміття.

Читайте також: Криворожская власть опять пугает город львовским мусором

Вже тиждень не вивозять сміття з Миколаївського шосе- майданчик біля стоянки. У кожного мешканця району є договір у якому вказано, що сміття повинно вивозитися кожного дня. Сьогодні начебто приїхала машина "Екоспецтрансу" побачила кількість мусору і поїхала далі.

Я наздогнав машину і запитав, що відбувається? Мені відповіли, що ми не в змозі під'їхати, але ж ви там були??? Відповідь – не заважайте працювати. Хочу, щоби ми зробили знаменитим "Екоспецтранс" і його працівників. 

Читайте також: В центре Кривого Рога образовалась стихийная свалка (Фото)

І коли я бачу гасла в "Фейсбуці" стосовно "Зробимо Карачуни охайнішими!" Розумію, що це акція на один день, а далі ось такі працівники зроблять все, як було. Не вивезене сміття розлітається за секунди».

Дуже хотілось би, щоб ця сумнівна слава докотилася до начальника управління благоустрою та житлової політики Криворізького міськвиконкому Івана Карого і до профільного заму Криворізького міського голови Олександра Катріченка, адже саме вони відповідають і за стан криворізьких доріг і вулиць, і за чистоту на них.

Дарина Лебедєва

Підписуйтесь на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram і Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Экоспецтранс 09.03.2018 в 13:12 Ответить
Добрый день! В ответ на пост депутата Кушнир Андрея, могу ответить, что площадка с переполненными контейнерами, фото которой опубликованы им, сегодня была убрана. Перенакопление мусора, на данной площадке, было вызвано сложными погодными условиями, из-за которых, контейнеры были скованы льдом. Работники "Экоспецтранс" каждый день объезжают контейнерные площадки в каждом районе города и передают информацию в производственный отдел, касающуюся накопления мусора, благодаря чему все проблемные площадки обслуживаются в усиленном режиме. Вывоз мусора в многоквартирном секторе производится ежедневно. Если у жителей Нашего города есть жалобы, касающиеся работы предприятия "Экоспецтранс", они могут обратиться в Наш офис, по адресу ул. Гетьманская 2Г или позвонить по телефонам, указанным на Нашем сайте.
Топ видео
все видео