Обозреватель Криворожский Новости Происшествия «Гвардейцы Вилкула» пьют на рабочем месте? (Фото/Видео)

«Гвардейцы Вилкула» пьют на рабочем месте? (Фото/Видео)

20-06-2017 10:47 1230 0 Происшествия

«Муниципального гвардейца» по всей вероятности находящегося «слегка под шафе» и в рабочее время покупавшего коньяк в супермаркете «Сельпо» заметил лидер криворожского Автомайдана Антон Кравченко.

На своей странице в Фейсбук он написал следующее: «Муніципальна Гвардія м. Кривий Ріг, або "Біжи, Лоло, біжи"!

В мешканців міста та журналістів неодноразово були конфлікти з приватною армією деда вілкула. Серед криворіжців не один рік ходять чутки, про те що комунальні охоронці, «охороняють» наш спокій в нетверезому стані. Працівники продуктових магазинів, біля криворізького міськвиконкому, підтверджували той факт, що люди в формі «Муніципальна гвардія» періодично та систематично купують в них алкогольні напої. Після «довгих полювань», нам вдалося зафіксувати факт придбання алкогольного напою «Болградський», працівником «Муніципальної гвардії» під час виконання службових обов’язків. Перед тим як охоронець заходив в двері «Муніципального центру послуг», я підійшов до нього та почав ставити ряд запитань. Після прохання показати службове посвідчення, охоронець почав бігти…. Спочатку він кинув своє головне знаряддя праці, потім коли я його наздогнав, він мене вдарив та збив з ніг. Цей «Герой» встигнув забігти в приміщення міськвиконкому. Нашому колезі не вистачило декілька метрів, як інший охоронець закрив за «головним героєм» двері. 

Читайте также: На сайте «Розумне місто» появилась петиция о ликвидации Муниципальной гвардии

Після чого вийшло «тіло», ще дивніше за нашого головного героя. Назвався начальником зміни. Розмовляв з такою затримкою, що кожного разу доводилось нагадувати йому запитання… Приїхали копи, швидка - надала першу медичну допомогу. Представників патрульної поліції, також дуже зацікавив «начальник зміни». Розмова проходила в стилі «Царьова» -«ЧТО???». Спочатку казав, що наш «герой» не працює, потім що взагалі нікого не бачив. Коли працівники патрульної поліції змусили вивести нападника, вивели зовсім іншого хлопця, і з круглими очима намагались розповісти, що в приміщенні міськради «НІКОГО НЕМАЄ». У копів виникла підозра, що «началЬнІка» знаходиться в стані наркотичного сп’яніння, але законних підстав ми з ними не змогли знайти. Діяння першого та другого, мають ознаки адміністративного правопорушення передбаченого ст. 179 КУпАПу, але в національної поліції, немає повноважень проводити розгляд цієї справи. Оформили напад. В металургійному райвідділу міліції, додалася дев’ята справа по нападу на мене, та третя справа по нападу, на мене людьми в формі «муніципальна гвардія». 
Настане час, коли з бездіяльності ментів (ну і звісно «замовної» діяльності) та безчинства «армії діда», утвориться небезпечна вибухова суміш, яку здетонує обурення криворіжців….»

Читайте также: Что охраняет криворожская муниципальная гвардия (Карикатура)

Мы не знаем, удалось ли Кравченко с правоохранителями доказать, что кое-кто из «людей в форме» во время своего рабочего дня, при исполнении служебных обязанностей, находится «не в форме», но не ясным остается, что заставило сотрудника, в экстренном порядке и не дожидаясь окончания смены бежать в магазин «за бутылкой». И если пьянка во время несения службы в этой организации является нормой, то неудивительно, что вынести из здания Криворожского горисполкома можно не только подписные листы за отзыв депутатов, как это уже произошло, но вообще, что угодно.

Читайте также: Криворожская муниципальная гвардия может быть причастна к похищению документов (Фото)

Анна Коваль

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео