Обозреватель Криворожский Новости Общество Криворожане попросили Генерального прокурора не вынуждать их на акции протеста

Криворожане попросили Генерального прокурора не вынуждать их на акции протеста

10-05-2017 13:17 2175 0 Общество

Инициативная группа по сбору подписей за отзыв из Криворожского горсовета 11 депутатов-предателей обратилась с официальным письмом к Генеральному прокурору Украины Юрию Луценко.

Как сообщается на странице сообщества «Збір підписів за відкликання депутатів криворізької мыськради»: «Ініціативна група за підтримки представників багатьох політичних партій офіційно звернулася до Генпрокурора Юрій Луценко, Міністра внутрішніх справ Arsen Avakov з вимогою взяти під особистий контроль зухвалий злочин - викрадення листів з підписами тисяч криворіжців.

Ми не довіряємо голові ТВК Гівелю, Муніціпальній гвардії, що "охороняє" будівлю, з якої викрадено підписні листи, і маємо сумніви в неупередженості працівників Металургійного відділу поліції, оперативна група якого під час ймовірного злочину виїжджала на "замінування" будівлі міськради.

Ми не хочемо заворушень в Кривому Розі, але ми знаємо, що тисячі людей відчувають себе жертвами злочину, і, якщо не побачать належної реакції з боку відповідних органів, готові захищати свій волевияв.

Подібні листи направлені також Президенту України Петро Порошенко, спікеру ВР Андрій Парубій і голові Дніпропетровської облдержадміністрації Валентину Резниченко (Команда Валентина Резниченко)».

Услышит ли Генеральный прокурор возмущенных украденным у них правом на свободное волеизъявление и как отреагирует на письмо, узнаем со временем.

Подготовила Дарья Лебедева

Читайте также: Криворожская муниципальная гвардия может быть причастна к похищению документов (Фото)

Читайте также: Из Криворожской ТВК исчезли собранные подписи за отзыв депутатов-предателей (Фото)

Читайте также: Среди криворожских депутатов-предателей определены «победители»

Читайте также: Закончился сбор подписей про отзыв криворожских депутатов-предателей (Карикатура)

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео