Обозреватель Криворожский Новости Происшествия Криворожский маршрутчик избил пассажира за отказ выйти (Видео)

Криворожский маршрутчик избил пассажира за отказ выйти (Видео)

19-04-2017 10:42 2755 0 Происшествия

Водитель маршрутки №3 обозвал пассажиров баранами и, с помощью коллег, избил одного из них за отказ покинуть салон.

Столь жуткую ситуацию описал лидер криворожского Автомайдана Антон Кравченко.

Вот что он сообщил на своей странице в Фейсбук: «В місті Кривий Ріг, як завжди після 20-ї години вже не маєте нормальної можливості доїхати додому на «соціальному» транспорті. Звісно в нас з транспортом на паперах все добре, але в реальному житті о 21-й, 22-й чи 23-й годині дочекатись маршрутку або інший транспортний засіб загально користування нереально, ще й таксі чомусь назавжди приїжджає… врешті решт, приїжджає ваш маршрут, ви заходите, оплачуєте проїзд і через декілька зупинок, водій каже що він вже приїхав і хоче додому, вас прохає вийти. 

Читайте также: Криворожские маршрутчики устраивают гонки по дорогам, не считаясь с безопасностью

Звісно, більшість місцевого населення покірно вийде, а потім тиждень буде жалітись на кухні, як погано в нас працює громадський транспорт і як несправедливо вчинила доля, коли «маршрутчик» вигнав з салону. Ми звісно так не зробили, маючи квитки за проїзд, і будучи ознайомленим з маршрутом затвердженим міською радою, вирішили викликати поліцію щоб зафіксувати порушення графіку маршруту, та отримання водієм плати і бажанням вигнати пасажирів на зручній для нього зупинці…

Отже, водій почувши що я викликаю поліцію, закриває двері, натискає на «газ», та по телефону каже наступну річ: «В мене тут барани, не хочуть вилазити бери хлопців з битами та зустрінемось на єлектрозаводскій».

Читайте также: В Кривом Роге маршрутчик отказался везти ветерана АТО, несмотря на полицию

Водій відхиляється з маршруту, та їде в сторону названого їм «місця зустрічі». В цей момент, розмовляючи з диспетчером по лінії 102 та пояснюючи ситуацію, ми швидко доїхали до місця де нас обігнав ВАЗ, з якого вилізли хлопці з битою. Один з пасажирів, отримав битою по голові, потім був витягнутий на асфальт та добивався ногами. Після чого, в очікувані працівників поліції, я дістав посвідчення журналіста, попередив всіх присутніх та почав фіксувати все на камеру. Людина з битою побачивши відеофіксування, швидко сіла в автомобіль та почала тікати з місця пригоди. Коли я фіксував його номер, на мене скоїли наїзд, та швидко залишили місце пригоди.

Доволі швидко приїхали працівники поліції, котрі професійно заспокоїли потерпілого пасажира, який в стані афекту, дуже емоційно діяв і просив покарати його кривдників.

Ось так, може закінчитись поїздка в громадському транспорті, котрий тримає монополіст, з тісними зв’язками нашої криворізької «сімейки».

Читайте также: «Ми їм по 5 гривень скінулісь на платочкі і носочкі, шоб соплі в окопах витєрать, а єщьо і возі» – водитель криворожской маршрутки про воинов АТО

Отреагируют ли власти города на такие действия перевозчика, расторгнут ли договор с ним, или нас так и будут считать баранами, обязанными выполнять требования от безнаказанности водил? 

Светлана Ракита

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео