Обозреватель Криворожский Новости Блоги Блог Анатолия Гайно Ветеран АТО, разбивший нос генералу Палию, оказался криворожанином (Карикатура)

Ветеран АТО, разбивший нос генералу Палию, оказался криворожанином (Карикатура)

15-03-2017 11:35 4684 4 Блог Анатолия Гайно

Смотрите также: Ветеран АТО, разбивший нос генералу Палию, оказался криворожанином (Видео)

Смотрите также: Как используются минские соглашения (Карикатура)

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Vladuk 15.03.2017 в 11:55 Ответить
Це не генерал, а просто носій генеральської форми.
dfcz 15.03.2017 в 12:10 Ответить
убийца жовто говняный ппииддорргг
Омар 15.03.2017 в 12:23 Ответить
Дуже "смішно".Дуже.
Такі карикатурні "витвори" внесуть у наше суспільство ще більшого розгулу фашистської ідеологізації серед безробітньо-ледацюжної молоді, яка лише в таких нацистських актах та акціях й може себе проявити: побити ветерана ВОВ, ветерана афганця, просто ветерана праці. Поверещати щось про картоплянщ - колорадську проблему.
А придуркам й невідомо мабуть, що стрічка смугаста помаранчево-чоона, яку у свій час чогось незаслужено назвали "георгієвською" фактично є лентою на всіх трьох орденах "Слава", на медалі "За Победу над Германией в войне 1941 г.г.", на медали за важку післявоєнну працю в основному тодішньої молоді, а сьогодні ветеранів праці "За восстановление угольных шахт". Донбасса".
Щоб не от ті діди герої ВОВ, то "резниченки" та інші фашики, ще б у 1941-45 р.р. в фашистських крамторіях у вигляді майбутніх сперматозоїдів вигоріли б.
Так от, Чим далі суспільство буде терпіти от таких нациків "патрійотів", таких як: "мирошниченки, резниченки, корчинські, парасцюки і інші", тим більше буде безладу в країні, а народу буде жити все краще та краще " не за горами..", та намагання їх взяти повний верх в Україні призведе до ще більшого втручання наших сусідів на випередження розвитку такої повної фашизаційної ситуації в країні.
Зпровокує, а точніш вже зпровокувало війну і громадянську, і ось - ось вже на носі - міждержавну.
Ветеран 15.03.2017 в 15:50 Ответить
Какая правдивая карикатурка =) Я уже выразил благодарность Резниченко, а теперь мерси художнику. Повеселил =))
Топ видео
все видео