Обозреватель Криворожский Новости Культура 14 цікавих фактів про День святого Валентина, яких ви могли не знати

14 цікавих фактів про День святого Валентина, яких ви могли не знати

14-02-2017 13:13 1213 0 Культура

У світі День святого Валентина святкують вже декілька століть. За цей час, для одних він став справжнім святом, а для інших – залишається буденним днем. У цьому матеріалі Ви знайдете багато традицій, які, подекуди, є дивними; приголомшливі статистики та романтичні легенди.

1. Щороку у День закоханих продають більше ніж 200 мільйонів троянд по всьому світі.

2. Німці вважають Валентина покровителем психічно хворих. Цього дня лікарні прикрашають червоними стрічками, а в каплицях проводять спеціальне Богослужіння.

3. Є інформація, що мощі покровителя закоханих зберігаються в церкві Різдва Пресвятої Богородиці в Самборі (Львівська область).

4. У деяких мусульманських країнах, наприклад, в Саудівській Аравії, святкування Дня св. Валентина перебуває під офіційною забороною, оскільки вважають, що він пропагує сексуальну розбещеність. За порушення закону загрожує величезний штраф.

5. Найбільш популярний парфум, який дарують у День всіх закоханих – Chanel #5

6.  В Англії дарують подарунки та любовні послання не тільки коханим людям, але й домашнім улюбленцям – собакам, кішкам і навіть коням.

7. В цей день близько 1 млрд. валентинок розсилають по всьому світу.

8. У Ямайці в цей день проходять «голі весілля» – з одягу на наречених лише обручки.

9. У Фінляндії День всіх закоханих називають Днем друга.

10. Згідно із статистикою, найбільше пропозицій руки і серця роблять саме цього дня.​

11. Перша коробка шоколаду до Дня св. Валентина у формі серця була виготовлена Річардом Кедбері в 1868 році.

12. У Голландії на День св. Валентина існує традиція: кожна дівчина в цей день може зробити вподобаному чоловікові пропозицію руки і серця. Якщо він відмовить, то зобов'язаний подарувати дамі шовкову сукню.

13. Немає єдиного символа Дня св. Валентина. Їх декілька: серце, купідон, два голуби, червоні троянди.

14. Існує легенда, що перша валентинка була написана самим мучеником Валентином. Коли «витівки» священика Валентина стали відомі владі, його кинули до в'язниці, засудивши до страти. У в'язниці святий Валентин познайомився з прекрасною дочкою наглядача - Джулією. Закоханий священик перед смертю вилікував дівчину від сліпоти і написав їй зізнання в любові - валентинку, а сама страта сталася 14 лютого 269 року нашої ери.

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео