Обозреватель Криворожский Новости Политика Альтанки у Гданцівському: до парку Кривого Рогу привезли перші дерев’яні місця для відпочинку

Альтанки у Гданцівському: до парку Кривого Рогу привезли перші дерев’яні місця для відпочинку

03-05-2018 20:17 7236 0 Политика

Реконструкція у Гданцівському парку, що знаходиться у Центрально-Міському районі, набирає обертів. На старті робіт головний ідеолог проекту криворізький нардеп Костянтин Усов пообіцяв, що у зоні відпочинку встановлять альтанки для відпочинку містян. Перші три з них уже доставили.

Планом реконструкції передбачено встановлення 23-х альтанок. 15 з них будуть темними, ще вісім – білими. Виготовлять їх із дерева. Найближчим часом усі вони розташуються у парку та після його відкриття зможуть подарувати відпочивальникам затінок і затишок.

Крім нових об’єктів відпочинку радують містян і зелені рослини. Нещодавно там розпустились молоді сакури. Квітнуть екзотичні красуні лише кілька днів. Раніше ними можна було помилуватися лише у ботанічному саду, що в Тернівському районі. Тепер вони будуть вабити відвідувачів і до центру міста. Розквітли також нововисаджені каштани, яблуні та багряник, у якого пелюстки утворили форму серця. Відзначимо, як правило рослини, що «переселяються» на нове місце, наступного року не розпускаються. Проте ці породи дерев благополучно перезимували та прийнялися.

Ініціатором оновлення парку виступив криворізький парламентар Костянтин Усов. Саме він домігся виділення коштів на реконструкцію із державного бюджету. У грудні у Гданцівському відбувся загальноміський суботник, на якому всі бажаючи могли долучитися до висадки дерев. Тоді зона відпочинку обзавелася 300 новими саджанцями. Решту – висадили підрядники.

Підписуйтесь на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram і Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео