Обозреватель Криворожский Новости Политика Криворізький нардеп Костянтин Усов розповів у ПАРЄ про порушення Росією прав людини

Криворізький нардеп Костянтин Усов розповів у ПАРЄ про порушення Росією прав людини

24-04-2018 17:13 26716 0 Политика

23 квітня криворізький нардеп Костянтин Усов виступив у ПАРЄ. Народний обранець наголосив, що права українців порушує Росія, яка вже чотири роки веде війну проти нашої держави. Костянтин Усов закликав сусідню країну-агресора вивести свої військові підрозділи з території України.

Народний депутат був єдиним представником України, який мав слово від нашої держави. Костянтин Усов у промові різко засудив російську агресію, назвавши військове втручання з боку уряду федерації прямим. Як зазначив нардеп, на іншій частині України, не зважаючи війну, панує мир, а права людини на Донбасі та в Криму не визнаються і не забезпечуються. Адже на окупованих територіях люди не мають можливості вільно пересуватися та виказувати свою думку.

 

 «Все, що відбувається на Сході країни та в Криму – на совісті Росії. Це пряма відповідальність уряду Росії. Тому ми рішуче вимагаємо, щоб вони забрали з нашої території всі регулярні сили та підрозділи, підпорядковані Міністерству оборони Російської Федерації. Крім того, ми вимагаємо виведення всіх підрозділів що, підпорядковані іншим правоохоронним органам Російської Федерації, так само, як представників незаконних збройних формувань, озброєних бандитів і найманців, які або контролюються, або фінансуються Російською федерацією», – наголосив Костянтин Усов під час промови у Асамблеї ради Європи. 

 

Додамо, що 23 квітня ПАРЄ визнала окремі частини Донецької та Луганської областей окупованими Російською Федерацією. Це означає, що віднині Росія офіційно визнана країною-агресором на міжнародному рівні.

Підписуйтесь на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram і Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео