Обозреватель Криворожский Новости Политика Костянтин Усов вимагає, аби СБУ взялася за сепаратистські пісні у Кривому Розі

Костянтин Усов вимагає, аби СБУ взялася за сепаратистські пісні у Кривому Розі

10-05-2018 20:22 28921 3 Политика

Відповідне звернення нардеп зробив 10 травня. Воно стосується виконання пісні на концертові, присвяченому Дню Перемоги у Кривому Розі. Співачка у виконала пісню, присвячену російським солдатам.

Йдеться про композицію, написану офіційною представницею МЗС РФ Марією Захаровою. Вона пролунала під час офіційних заходів до Дня Перемоги у Центрально-Міському районі Кривого Рогу. Костянтин Усов вимагає, аби СБУ провела перевірку цих фактів. А також встановила посадових осіб виконкому Центрально-Міської районної у місті Кривому Розі ради або осіб, за чиїм дорученням було розроблено, погоджено відповідний сценарій заходів, проведених 09 травня 2018 року, та за чиєю ініціативою була включена до плану заходів пісня «Поверніть пам'ять».

Також політик просить СБУ: «у разі встановлення відсутності порушень норм чинного законодавства України посадовими особами Центрально-Міської районної у місті Кривому Розі ради, запропонувати концепцію змін до чинного законодавства, яка унеможливила би використання аудіовізуальних творів на офіційних заходах, якщо вони були вироблені державою-агресором».

Зазначимо, раніше Усов суворо засуджував поведінку РФ на міжнародній арені. В тому числі, публічно вимагав виведення військ країни-агресора з території України.

Підписуйтесь на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram і Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Кучум 14.05.2018 в 21:29 Ответить
вЫмагатель... Сексод он, филатовская кукла.
елена 25.10.2018 в 12:01 Ответить
мелкий негодяй , приспособленец
Элина 04.11.2020 в 05:29 Ответить
Козлина Усов бабки верни за Гданцевский парк который вы похабно сделали
Топ видео
все видео