Обозреватель Криворожский Новости Политика У Костянтина Усова повідомили про завершення ремонту у школі №82 на ПівдГЗК

У Костянтина Усова повідомили про завершення ремонту у школі №82 на ПівдГЗК

07-05-2018 17:38 27166 1 Политика

Йдеться про заміну 86 вікон у старій школі на житловому масиві Південного ГЗК. Субвенцію на проведення робіт у рамках власної щорічної програми з модернізації шкіл та дитячих садків парламентар захистив на найвищому державному рівні

Про це написали на офіційній сторінці Команди політика у соціальній спільноті. 

За півсторіччя існування будівлі школи вікна в ній не міняли. Тому старі дерев’яні рами та двері були причинами протягів та застуд у школярів та викладачів. Зараз проблему вирішено – нові склопакети встановили, а школа стала готовою і до літа, і до зими.

Зазначимо, ми вже писали про те, що Костянтин Усов домігся виділення коштів на модернізацію навчальних закладів свого округу. Ця програма у політика щорічна, позаторік у нардепа повідомили про ремонт 18 шкіл та дитячих садочків. Торік їх стало вже 29.

Читайте також: Садики 129, 189 и 231, школы 10 и 82, – Константин Усов сообщил о ремонтах в своем округе

У нардепа неодноразово наголошували, що вважають пріоритетом модернізацію та утеплення саме освітніх закладів Кривого Рогу. Адже тільки у комфортних умовах навчання можливо впроваджувати реформу освіти.

Підписуйтесь на «Оглядач Криворізький» у вашому Telegram і Facebook. Слідкуйте за оновленнями і будьте в курсі подій свого міста

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Вячеслав Надеждин 06.03.2019 в 22:26 Ответить
Судя по кол-ву Усова в новостях, сайт его. =))) Ай-яй-яй =)
Топ видео
все видео