Обозреватель Криворожский Новости Политика Афганцы переименовали БПП в «Партию Иуды Искариота»

Афганцы переименовали БПП в «Партию Иуды Искариота»

27-05-2017 09:56 1327 0 Политика

Предательством интересов Майдана, поступком Иуды назвали факт назначение на должность главой Металлургического района Геннадием Шаповаловым на должность своего первого заместителя экс начальницу управления образования и науки Криворожского горисполкома Наталью Касымову, а саму Криворожскую БПП «Партией иуды Искариота».

Читайте также: Назначение Натальи Касымовой на должность заместителя председателя Металлургического райсовета можно признать незаконным

На странице сообщества в Фейсбук они сообщают следующее: «З біблейського сюжету про Іуду Іскаріота нам всім відомо, чим закінчують життя зрадники. Але напевно, життя нікого нічому людей не вчить. І тому такі зрадники з’являються в сучасному житті знов і знов.
23 травня в приміщенні виконкому Металургійної районної у місті ради відбулась спроба призначення на посаду заступника голови Металургійної районної у місті ради «славно відому» на все місто особу Наталію Касимову.
Людину, чиє ім’я не зіходило з вуст громади і протесаного населення, преси, телебачення та інших ЗМІ за побори у школах міста, за організацію харчування, за здійснення капітальних ремонтів в учбових закладах. 
Людина, котру демократичні сили домоглися усунути з займаної посади начальника управління освіти міськвиконкому. Людину, котру навіть після набору нової команди до адміністрації мера не потрапила до її складу.
В цей час великий «патріот» майданівського руху Г. Шаповалов знехтував усіма принципами людської гідності та запропонував на посаду свого заступника цю особу.
В нас, демократичної громади, давно виникла підозра про зраду Майдану на вищому рівні та з боку БПП. Це показали події, які відбувались з цькуванням молодого прокурора Прокуратури № 1 Олександра В’юркова. 
Це також підтверджують й події під приміщенням УМВС в листопаді минулого року при призначенні кандидатури на пост начальника поліції міста Кривого Рогу. Партія БПП «Солідарність» зняла людей з робочих міст підприємства «Кривбаспромводопостачання», надала їм автобуси для виїзду до м. Дніпро для проведення акції проти А.О. Гречуха, якого активно підтримувала громадськість міста Кривого Рогу. По цьому факту ми домагалися відкрити кримінальне провадженні із занесенням до ЄРДР, але під тиском влади ця справа не розслідується належним чином. До числа «протестантів», що направлялись до м. Дніпро також була залучена та знята охорона з об’єкту водних ресурсів, що категорично не припустимо в той час, коли президентом України було оголошено операцію «Шатун». 
А ще криворізькі депутати від БПП (Блоку панамських патріотів), руками тепер вже звільненого генерала Репешко, призначили начальником поліції м. Кривого Рогу Романа Ткаченка. До якого у громади є дуже багато запитань.
Одне з них таке - як може людина, діями якої займається НАБУ, за виведення коштів у великих масштабах за кордон в офшорні зони, людина, яка «кришувала» гральний бізнес, сприяти призначенню начальником поліції міста кандидатури Р.Ткаченко?
Чи може цей керівник надати нам інформацію скільки на сьогодні вже розбитих поліцейських машин через невміле керування співробітників нової поліції?...

Візьміть краще назву партія «Іуди Іскаріота». Це буде всім зрозуміло і чесно».

Читайте также: Воскресла скандально известная криворожская чиновница

 

Мы не считаем нужным комментировать данный пост. Предоставим это нашим читателям.

Подготовила Дарья Лебедева

Читайте также
Комментарии

ОтменитьДобавить комментарий

Топ видео
все видео